1. kolo - IE Znojmo - Hatě - 12:0

dsc03089.jpgIE Znojmo – Hatě 12-0 (5-0), góly - Čech 5x, Mossmer 3x, Samek 2x, Sovjak, Chlubna.

Sestava: Martínek -  Kir, Moosmer, Dufek L. - Sovjak, Soukup, Samek, Chlubna – Čech, Vavříček,
Střídání (Šperl, Kafka, Dufek J.)
V prvním jarním kole přivítal náš A dorost na svém  hřišti mužstvo z Hatí. Našim mladíkům vyšel perfektně vstup do utkání. Na kazateli svítila 15 minuta a kapitán Mossmer vsítil hattrick. Za dalších pět minut přidal branku Sovjak a do poločasu se ještě trefil Chlubna. Naši hráli velmi pohledný a rychlí fotbal, na který soupeř nebyl schopen reagovat. Navíc přijel k utkání jen s 10 hráči. Náš gólman  Martínek byl prakticky bez práce.

Ve druhé půli utkání pokračovalo podle stejného scénáře. Střelecky se nevíce prosadila naše letní posila z SC Znojmo Petr Čech, který postupně vsítil 5 branek po krásných kombinacích. Další dvě přidal po pěkných individuálních průnicích rychlonohý Samek.  Výsledek tak skončil dvojciferných číslem na které naše světelná tabule už ani nemohla reagovat. Kluci dalších několik slibných šancí ještě zahodili a utkání se dohrávalo v tréninkovém tempu.

Samek Milan trenér:
Jsem rád že se nám podařil vstup do soutěže. Hosté hráli jen v 10 což se také značně projevilo na výsledku. Ovšem na druhou stranu je potřeba říct že kluci hráli s obrovskou chutí a nasazením a odměnou jim byl tento výsledek.