13. kolo - Pavlice - IE Znojmo A - 0:4

pavlice_1.jpgPavlice - IE Znojmo 0-4 (0-3), góly - Šperl, Chlubna,  Čech P., Mossmer.

Sestava: Drmota – Čech M.,- Kir , Moosmer, Dufek L.,- Sovjak, Šperl, Samek, Chlubna – Čech, Kafka.

Střídání - Dufek J.

Ve 12 kole jsme zajížděli na hřiště Pavlic. V letní přípravě nás tento celek na tomto hřišti porazil a tak se čekalo jak se s tím tentokrát naši kluci vypořádají. Utkání jsme začali aktivněji a hra se odehrávala převážně na půlce domácího týmu. Naši měli několik slibných šancí na vstřelení gólu,ale v koncovce jsme neměli přesnou mušku. Naopak domácí se dostali do jedné velké šance po zaváhání Drmoty v naší brance,ale domácí útočník nedokázal trefit zcela odkrytou branku. V 23 minutě jsme se konečně dokázali gólově prosadit. Šperl se pohotově zorientoval ve vápně přesnou střelou k tyči poslal náš tým do vedení 0-1. O dvě minuty později jsme předvedli krásnou akci po levé straně,kdy se po pěkném centru prosadil volejem Chlubna 0-2. V první půlhodině se trefil ještě Petr Čech, kdy pohotově dorazil vypadený míč gólmanovi domácích po Moosmerově střele z 20 metrů. Až do konce poločasu jsme měli hru zcela jasně pod kontrolou.pavlice_2.jpg
Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivní hře. Naši kluci se tlačili neustále před branku domácích. Měli jsme několik dobrých šancí na skórování,ale opět koncovka a několikrát domácí pomezní zabránili ke vstřelení branky. Ve druhé půli měl několik dobrých zákroků v naší brance Drmota. V 88 minutě jsme se prosadili hlavou Čechem po centru ze strany. Jeho hlavička se od břevna odrazila za brankovou čáru,ale domácí pomezní nechtěl připustit gól do své sítě a ukázal že branka nebyla. Pomstu za tento moment připravil kapitán Mossmer hlavou po rohovém kopu v 90 minutě a upravil tak na konečných 0-4.

Samek Milan trenér

Zvládli jsme další zápas tentokrát venku, takže jsem spokojen navíc po dlouhé době jsme udrželi čisté konto. Kluci měli dnešní zápas zcela pod kontrolou a kromě čtyř gólu jsme si vytvořili další šance. Na začátku utkání tam byli nějaké chyby v defenzívě, ale jinak tým pracoval podle mých představ.