14. kolo - Hatě - IE Znojmo A - 2:2

Hatě - IE Znojmo 2-2 (1-2), góly -  Čech P., Mossmer.

Sestava: Drmota – Čech M.,- Kir , Moosmer, Dufek L.,- Hagenhofer, Šperl, Samek, Chlubna – Čech, Kafka,
Střídání - Dufek J.

Ve předehrávce prvního jarního kola jsme zajížděli na hřiště Dyjákoviček kde má svoje sídlo mužstvo Hatí. Před utkáním jsme věděli že nás nečeká lehký soupeř. Na velmi mokrém terénu jsme začali aktivně,ale do první šance se dostali domácí. Drmota v naší brance včasným vyběhnutím zneškodnil šanci. V 15 minutě jsme se ujali vedení po krásné kombinační akci (Samek, Chlubna) na jejímž konci byl Čech 0-1. Druhý gól jsme přidali po akci velmi podobné té první (Samek, Kafka), ale střelcem byl kapitán Mossmer. Kromě dvou gólů jsme měli dalších několik šancí, ale ty největší nevyužil Hagenhorfer. Domácím se podařilo snížit střelou z 39 minuty 1-2.
Do druhé půle udělali trenéři jednu změnu, kdy Dufka Lukáše nahradil jeho bratr Jirka. Vstup se nám, ale vůbec nepovedl. Hned v první minutě se domácím podařilo vyrovnat střelou z poza vápna kterou Drmota v naší brance podcenil 2-2. Až do konce zápasu se hrálo na jednu branku. Naši kluci si vytvořili snad 6 gólových šancí, ale ani jednou se nám nepodařilo dostat míč do branky. Hlavně šance Kafky, 2x Hagenhofra a Petra Čecha volali po gólu. Závěr byl doslova drtivý, ale na vítězství to nestačilo.

Samek Milan trenér

Dnešní zápas jsme bodově nezvládli. Kluci po vyrovnávací brance hodně chtěli, ale v koncovce chyběl klid. Domácí podržel skvělými zákroky jejich gólman který byl asi nejlepším hráčem zápasu. Naopak domácí z mála střel na branku dokázali dát dva góly. Boj o prvenství ve skupině tak bude na jaře hodně dramatický.