1. kolo - Hatě - IE Znojmo - 0:8

8206520.jpgHatě - IE Znojmo 0-8 (0-3), góly: Benda 3x, Zifčák 2x, Lacko, Hruška, Baláž.

Sestava: Kroupa – Doubek J, Doubek M, Pospíchal, Miklovič,- Lacko, Švéda, Benda, Zifčák- Baláž, Hruška.

Střídání - Chlubna, Grexa, Blažíček, Vopravil.

Naši žáci zahájili podzimní soutěž na hřišti Dyjákovičkách, kde hraje svá utkání tým Hatí. Domácí jako vítěz okresní soutěže si před zápasem připomněli tento úspěch a děkovali svým hráčům. Před sezónou naše žáky opustil Michal Kahaj (hostování SC Znojmo). A tak se čekalo jak se s tím náš tým vyrovná. Trenér Samek na utkání přivezl velmi mladý tým a nominoval i některé hráče z přípravky. Do utkání jsme vstoupili aktivně. V 10 minutě nachystal první gól Hruška Lackovi a ten věděl kam s míčem 0-1. Následně jsme nastřelili ještě břevno  další šance zůstali nevyužity. V16 minutě se prosadil ve vápně  Baláž 0-2. Do poločasu se ještě střelecky prosadil Hruška 0-3 a korunoval tak naší herní převahu.
Úvod druhé půle nám vyšel skvěle. Kapitán Zifčák se přesně trefil z trestného kopu 0-4. V rozmezí 39 až 60 minuty se třemi góly prosadil Benda 0-7. Mezi tím se na hřiště dostali postupně všichni náhradníci. Tečku za utkáním udělal Zifčák.

Samek Milan trenér:

Kluci dnes odehráli dobré utkání. Spokojen jsem byl se všemi hráči. Hlavně pak s obranou, která je hodně mladá, kde na postech stoperů vynikala dvojice Pospíchal, Miklovič. Směrem do předu jsme taktéž splnili moje očekávání.