12. kolo - Jevišovice - IE Znojmo žáci - 1:2

dsc03804.jpgJevišovice - IE Znojmo    1-2   (0-1), gól:  Hruška 2x.

Sestava:
Kroupa - Zálešák- Pospíchal, Doubek J., Benda - Zifčák, Chlubna, Kruckovyč, Baláž - Hruška, Grexa,
Střídání (Stašková, Doubek M., Raška, Vopravil)

dsc03806.jpgVe druhém jarním kole jsme zajížděli na půdu do Jevišovic. Utkání to byl první půlku velmi vyrovnané. Přesto jsme šli do kabin s jednogólovým náskokem. Benda vyvezl míč na soupeřovo vápno, tam se míč odrazil k volnému Hruškovy a ten už věděl kam s míčem 0-1.
Druhou půli jsme měli hru pod kontrolou a hrálo se převážně na půlce domácích. Velké šance Bendy a hlavně Hrušky zůstaly nevyužity. Domácí trestaly s ojedinělé návštěvy na naší polovině 1-1 to běžela 56 minuta. Hned následně o tři minuty později svou předešlou šanci Hruška napravil a poslal náš tým do vedení. Do konce zápasu jsme nastřelili ještě dvě tyče a jedno břevno.

Samek Milan trenér:
První poločas to bylo vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Ovšem druhá půle to byl z naší strany festival neproměněných šancí, kdy hlavně Hruška zahazoval, co se dalo. Důležité ovšem je, že máme tři body.