Gól:  Drmota 3x, Soukup 2x, Samek, Raindl,

V první kole okresní soutěže přivítali naši kluci a hřišti tým Štítar.
Kluci nastoupili v sestavě:

Jelínek- Čech, Kafka, Kir, Soukup,- Šperl, Raindl, Samek, Dufek,-Drmota, Zimek,
Střídání – Sedlák, Benda,Doubek, Michlovič,

Už od úvodního hvizdu rozhodčího se domácí tlačili před branku soupeře. Po několika zahozených šancích otevřel skóre Drmota střelou z vápna,když gólmanovi soupeře propadl míč do branky 1-0. Na 2-0 zvýšil Soukup, který po krásné přihrávce Samka přehodil brankáře. O několik minut později snížil soupeř z přísně nařízeného pokutového kopu za ruku Šperla ve vápně na 2-1. Z následné akce  zvýšil po rozehraném rohu Raindl hlavou na 3-1. Těsně před půlí se opět měnilo skóre. Drmota z trestného kopu poslal chytře míč podél zdi 4-1.
  V úvodu druhé půle s ledovým klidem uklidil míč do sítě opět Drmota krásnou technickou střelou z velkého vápna 5-1. Na 6-1 zvyšoval Samek střelou z úhlu podél gólmana. Následně přišli ke slovu hosté když proměnili další penaltu v tomto zápase tentokrát za ruku Čecha 6-2. V posledních minutách zápasu se prosadil podruhé v utkání Soukup když dorazil míč do branky po akci a střele obránce Kira 7-2.  Za zmínku ještě stojí dvě nastřelená tyče Šperlem a několik vyložených šancí Samka,kdy tváří v tvář brankáři hostí buď minul branku nebo míč nastřelil přímo do něj.

Samek Jiří   trenér dorostu
Odehráli jsme kvalitní utkání kdy hráči splnili stanovenou taktiku. Hned od začátku utkání jsme dostali soupeře pod tlak a z něj pak těžili v podobě šancí a následných gólů. Pochvalu zaslouží všichni hráči. Góly padali převážně po krásných akcích (viz Soukup na 2-0 nebo Drmota na 5-1). Soupeř se dostával do šancí jen sporadicky přesto nám vsítil 2 góly z pokutových kopů.