13. kolo - IE Znojmo dorost - Jaroslavice 6-0

IE Znojmo – Jaroslavice 6-0 (5-0)

Gól - Šperl 2x, Samek 2x, Zimek, Drmota,

Heréči – Kafka,Čech, Kováč (60 Jelínek), Kír,- Raindl,Soukup(65 Drmota),Samek, Šperl, Dufek(77 Švéda), - Zimek,

Našim hráčům se povedl první poločas. Úvodní gól vstřelil Šperl z vápna. Na 2-0 zvýšil Zimek křižnou střelou napříč celou brankou. Třetí gól vsítil Samek, když po rohu Dufka sklepl sklepl míč na přední tyči do branky 3-0. Nejpovedenější akci utkání předvedla dvojice Samek, Zimek. Posledně jmenovaný na polovině hřiště zpracoval těžký míč a kolmou přihrávkou mezi obránce vyslal Samka do šance a ten nezaváhal 4-0. Na poločasových 5-0 zvyšoval opět Šperl. Jaroslavičtí se do šancí dostávali jen sporadicky. Ve druhé půli však naši kluci polevili a soupeř tak vyrovnal hru v poli. Naši s přibývajícími minutami hráli hůř a hůř. Špatným pohybem a nepřesnostmi vypadli z tempa a zápas dohrávali v křeči. Šestý gól vsítil Drmota. Ve druhé půli stojí za zmínku dvě 100 % šance Šperla,které mu naservíroval Zimek. V prvním případě skončil míč na břevně a v případě druhém se o nějakém zakončení nedá ani mluvit. Výsledek 6-0 se tak nezměnil.

Samek Jiří trenér
V prvním půli jsme hráli až na pár nepřesností opravdu dobře,takže se stavem 5-0 jsem byl spokojen. Bohužel druhý poločas bylo s naší strany vidět něco co mělo s fotbalem pramálo společného. Je to škoda, protože jsme si mohli vylepšit skóre a dostat se tak do střelecké pohody. Tři body jsou doma a to je hlavní.