Šatov - IE Znojmo žáci 3-1 (2-1)

Gól - Švéda p.k.

Kroupa (6) - Doubek J. (5) - Pospíchal (7), Raška (8), Rehberger T. (8) - Michlovič (6), Baláž (7), Švéda (5), Chlubna (6),- Novák (5), Vystavěl (5),
Střídání- Moravec (8) , Blažíček (6),

V 17 kole jsme jeli na hřiště Šatova. Úvod utkání jsme začali aktivně ovšem do vedení šli domácí. Ve 13minutě po první vážnější akci 1-0. O tři minuty později to bylo už 2-0 po chybě naší středové obrany. Do poločasu jsme stihli snížit v 34 minutě Švédou z pokutového kopu za faul na pronikajícího Chlubnu 2-1.
Druhá půle byla podobná té první naši mají územní převahu,ale do koncovky se dostáváme jen velmi těžko. Naopak domácí z ojedinělé šance ke konci zápasu trestají Kohoutkem na konečných 3-1.

Samek Milan trenér
 Dnešní zápas rozhodla daleko lepší koncovka domácích, kteří své šance dokázali lépe zužitkovat a proto vyhráli. Naše hra měla svoji kvalitu,ale bohužel jen po vápno. S hráčů mě dnes mile překvapili oba krajní obránci Raška s Rehbergrem a  v záloze Moravec.