7.kolo Hostěradice - IE Znojmo žáci 1-0

7. kolo

Hostěradice - IE Znojmo 1-0 (0-0)

V sedmém kole jsme zavítali na hřiště Hostěradic. Domácí měli před utkáním 3 body a naši kluci se chtěli konečně odpoutat z posledního místa tabulky. Důvěru dostala sestava ve složení-

Kroupa (6) –Pospíchal (6), Doubek J(6), Vopravil(5), Rehberger T. (6),- Raška (6), Michlovič (6), Babínek (5), Severín (6), - Blažíček (6), Stašková (7),
Střídání - Rehberger Marek (5), Doubek M. (5)

Zápas byl od první minuty vyrovnaný. Naši kluci se tlačili před domácí branku,ale koncovka byla naší slabou stránkou tohoto utkání. V první půli stojí za zamínku průnik Michloviče který byl v souboji ve vápně připraven o míč. Naši fanoušci se dožadovali pokutového kopu. Další příležitost skórovat měl Pospíchal z přímého kopu,ale trefil míč přímo doprostřed domácí branky. Těsně před koncem se dostal do šance opět Michlovič po přihrávce od Stašková,ale střela skončila opět vedle domácí branky.
Druhá půle se hodně podobala té první. Hra byla oboustranně hodně kostrbatá a šancí bylo na obou stranách poskromnu. Když už vypadalo že utkání skončí remízou pronikl do naší obrany domácí útočník,který střelou od tyče dal na 1-0. V závěrečném tlaku nám chyběl potřebný klik v koncovce a to hlavně při šance Michloviče kterému ve vápně v poslední chvíli odmítl míč poslušnost. I proto jsme v tomto utkání vyšli opět bodově na prázdno.

Samek Milan trenér
Dnes bylo na hře vidět že se potkala mužstva ze spodních pater tabulky. V utkání bylo hodně nepřesností z obou stran kterému přispěl i nerovný terén. Konečnému výsledku by asi více slušela remíza,ale naši hráči jsou v koncovce  opravdu velmi nepřesní.