8.kolo Dobšice - IE Znojmo žáci 7-0

Dobšice- IE Znojmo 7-0 (5-0)

V osmém kole jsme zajížděli na půdu silného týmu Dobšic. Sestava vyběhla na trávník v této sestavě-

Kroupa (7) –Raška (5) Doubek J(6), Zálešák(5), Rehberger T. (6),- Doubek M. (5),Michlovič (6), Pospíchal (6), Severín (6), - Blažíček (6), Stašková (6),
Střídání Rožnovský (5),

Zápas pro nás nezačal vůbec dobře hned ve třetí minutě jsme inkasovali po rohovém kopu. V 10 minutě to bylo již o dvě branky. V dalším průběhu utkání jsme si vytvořili dvě velké šance. Michlovič se pokaždé řítil sám na domácí branku,ale ani jednou se mu nepodařilo dostat míč do sítě. V další slibné šanci se ocitl Zálešák,ale taktéž neměl přesnou mušku. Domácí do konce poločasu potrestali naší střeleckou nemohoucnost třemi přesnými zásahy. Poločas tak skončil 5-0 pro domácí.
Druhou půli jsme opět nezačali vůbec dobře. Doubek namazal při odkopu domácímu útočníkovi přesně na nohu a ten zvýšil na 6-0. Do konce zápasu se hra odehrávala převážně na naší polovině a nejvíce práce měl náš gólman Kroupa a jen díky němu jsme nakonec podlehli domácím pouhých 7-0.

Samek Milan trenér
Další porážka v řadě. Škoda jen že jsme nedokázali alespoň jednou skórovat neboť šance jsme na to měli. Jinak domácí vyhráli zcela zaslouženě. Jediný koho můžu dneska v mém týmu  pochválit je gólman Jakub Kroupa.i