10.kolo Blížkovice - IE Znojmo žáci 7-0

Blížkovice - IE Znojmo 7-0 (2-0)

V desátém kole jsme zajížděli na půdu  týmu Blížkovic. Důvěru k utkání dostala sestava ve složení-

Kroupa (8) –Raška (8) Doubek J (8), Pospíchal(8), Rehberger T. (8),-Chlubna (8),Michlovič (8), Grexa (7), Severín (8), - Blažíček (8), Stašková (8),
Střídání  Rožnovský (7),Doubek M. (7), Rehberger M. (7),

Utkání jsme začali nebojácně.Hra byla vyrovnaná a v první půli jsme se několikrát dostali k ohrožení domácí branky. Bohužel  Blažíček a ani Michlovič nedokázali dostat míč do branky. Naopak domácím se podařilo vsítit dvě branky. Další šance domácích likvidoval skvěle Kroupa v naší brance.
Ve druhé půli byl obraz hry podobný. V poli byla hra vyrovnaná,ovšem koncovku měli domácí daleko lepší než naši kluci. Velkou šanci ke skórování měl hlavně Michlovič kterému balón nachystala dobře hrající Stašková,ale náš záložník nepochopitelně minul branku. V další velké šanci se ocitl Chlubna po přihrávce Pospíchala,ale také on netrefil branku. Za stavu 5-0 pro domácí měl další šanci na kopačce nejmenší hráč na hřišti Blažíček,ale taktéž nedal. O pár minut později nebezpečně vystřelil z trestného kopu kapitán týmu Honza Doubek,ale domácí brankář vytěsnil míč na roh. Poslední šanci na vstřelení gólu měl Rožnovský po krásné přihrávce Chlubny, ale i on napodobil své spoluhráče a nedal.

Samek Milan trenér
I přes vysokou porážku jsem byl s výkonem všech hráčů velmi spokojen.Dařila se nám mezihra a vypracovali jsme si nejméně tři vyložené šance po pěkných akcích bohužel se nám nepodařilo vsítit alespoň čestný úspěch. Soupeř těžil hlavně z výškové převahy a zaslouženě vyhrál.