1.kolo přípravek

Před utkáním 1.kola přípravek jsem vedl rozhovor s rodiči jednoho hráče tohoto týmu.

1.Proč jste si vybrali právě IE ZNOJMO?
No asi proto,že je to nejblíže našeho bydliště,ale hlavně proto,že kluky baví hrát fotbal.

2. Co se Vám líbí a nelíbí v IE Znojmo?
Hlavně se nám nelíbí pokřikování některých rodičů po dětech,ty jsou potom vyplašené a neví co mají hrát.Další je,že trenér není na hřišti sám a je tam kolem něj plno lidí,kteří tam nemají co dělat.
Líbí se nám elán dětí a jejich bojovnost,i když z prohry ukápne i nějaká slzička,tak je vidět,že fotbal hrají s láskou.

3.Co byste chtěli vzkázat vedení,trenérům,rodičů?
Vedení-dělat dále svou práci a popřát jim hodně sil k úpravám kabin hráču klubu.
Trenérům-hlavně pevné nervy a dále pokračovat v nastolené práci.
Rodičům-podporovat děti k pravidelné docházce na tréninky i k samostatným zápasům,což si myslíme,že je velice důležité pro jejich sportovní rozvoj.

Děkuji za rozhovor.

Zápasy 1.kola

IE ZNOJMO A-BLIŽKOVICE 2:0   Blažíček,Pigal

Do nového ročníku 2009/2010 vyběhlo naše "A" družstvo proti Blížkovicím v sestavě:

Cihlář-3, Veselý-4,Rehberger-5,Klaška-3,Pigal-3,Blažíček/C/-5,Staškova-4,Pěnkava-3,Auer Den.-3,Neumann-3.

Z počátku zápasu trochu nervozity na kopačkách,ale ve 4.min. po nádherné akci Stašková - Blažíček jsme se ujali vedení 1:0.Potom se hra trochu vyrovnala.Do druhé půlky utkání jsme šli s odhodláním přidat ještě nějaký gól. V 18min. vyřešil situaci před bránou soupeře gólem na 2:0 Pigal.Utkání se dohrálo v klidu.
Slovo trenéra-Klaška P.:První mistrovský zápas byl trochu bez souhry a větší bojovnosti,ale byla chuť hrát.Je stále co zlepšovat.l

IE ZNOJMO B-VRANOV 2:0    V'álek 2x

"B"družstvo vyběhlo na hřiště v této sestavě:

Synek-4,Spurný-3,Válek J.-5,Auer Dav.-3,Komínková-4,Preiss/C/-5,Železný-3,Servit Š.-4,Servit E.-N,Kory´ták -3,Vopravil-3,Soukup-3.
Jejich soupeřem bylo družstvo Vranova ,které kluci porazili 2:0.Střelecky se blýskl dvěma góly Válek J.
Slovo trenéra-Železný M.:Milé překvapení pro mě i samotné hráče.Doufám,že budou tak dále pokračovat.

IE ZNOJMO A-VRANOV 5:0   Blažíček,Pěnkava,Auer Denis,Stašková,Pigal

Sestava:Cihlář-3,Veselý-3,Reberger-3,Klaška-3,Pigal-3,Blažíček-3,Stašková-3,Pěnkava-3,Auer Den.-4,Neumann-3.

Po 15min. přestávce se na hřišti utkali hráči družstev IE Znojmo "A" - Vranov 5:0.
Začátek jsme nezvládli až v 8 min. uklidnil hráče gólem Pěnkava.Poto jsme předvedli několik krásných akcí na 2:0,ve 12min. zvyšoval Auer Den..A ještě před koncem zvyšovala skóre na 3:0 Stašková.Po přestávce v 17 min. Pigal a Blažíček ve 24 min. uzavřeli vítězný zápas.

Slovo trenéra:Klaška P.- Špatný vstup do utkání,postupné zlepšení.Velkým zklamáním je nevyužití dvou pokutových kopů velice zkušených hráčů.Děkuji za dobrý vstup do soutěže.

IE ZNOJMO B-BLIŽKOVICE 0:1

Dobré utkání,které rozhodl v 18min. hostující hráč/Křesťan/.

Sestava:Synek-4,Spurná-3,Válek J.-4,Auer Dav.-3,Komínková-5, Preiss-4, Železný-4, Servit Š.-4, Servit E.N.,Koryťák -3,Vopravil-3,Soukup-3.

Slovo trenéra:Železný M.-Velká bojovnost, škoda chyby,kterou jsme se připravili o bod.Hosté byli aktivnější.

Hodnocení/body/ hráčů:

1. Zklamání