Napsali na JmFotbal

Napsali na stránkách Ivančického klubu

Regionální televize RTA

V sobotu 28.8. jsme zajížděli ke 3. zápasu KP na hřiště Ivančic.
Čekal nás soupeř, se kterým jsme naposledy hráli v sezóně 2007/2008, kdy jsme oba dva zápasy prohráli...doma 1:3 a venku 2:1.

Nastoupili jsme v sestavě:
Vítámvás - Kalina(46.Procházka), Veselý, Kubošný, Tkadlec - Rolník, Šťáva, Adámek, Ostrý - Vašíček(5.Polášek), Mařík(62' Švejdík)

Na tento zápas bychom nejraději úplně zapomněli.
Ve 3.min. fauluje Kalina ve vápně a domácí střelec Čožík s přehledem proměňuje penaltu - 1:0.
Hned o minutu později propadne naše obrana, samostatný průnik domácího hráče řeší faulem Vítámvás a je to červená karta a druhý pokutový kop, který opět Čožík proměňuje - 2:0.
Byl to pro nás šok, ale i přesto se mužstvo vrhlo do útoku s cílem pokusit se ještě něco se zápasem udělat. Tento vabank bohužel nevyšel. Domácí tým nás trestal rychlými kontry, které zakončoval v 15., 28. a 35. min. Čožík.
Poločas tedy končí hrozivých 5:0 pro domácí.
Druhá půle už byla z naší strany zaměřená na to, abychom už žádný gól nedostali, domácí se do útoku už také nehrnuli, takže většina druhého poločasu se odehrávala ve středu hřiště. V 88.min. vstřelil svůj šestý gól v zápase Čožík, když proměnil třetí pokutový kop odpískaný proti nám a stanovil tak konečný výsledek zápasu - 6:0.

Řekli po utkání:
Pěnkava Tomáš, trenér IE Znojmo - Tak, jak se mi první dvě utkání hodnotila dobře, tak dnes musím bohužel konstatovat, že jsme utkání nezvládli. V 5.min. jsme prohrávali 2:0 a přišli jsme o vyloučeného brankáře a to poznamenalo další průběh utkání. Zkusili jsme se vrátit do zápasu i v 10 lidech, ale to se nám nepovedlo a inkasovali jsme do poločasu další 3 branky. Druhou půli jsme už inkasovat nechtěli, zaměřili jsme se na to, ale bohužel ještě v závěru jsme dostali šestý gól.