6.kolo Šanov - IE Znojmo B 2-1

Šanov - IE Znojmo B 2-1 ( 1-0)

Gól - Meister

V pátek 17.9. jsme zajížděli k utkání 6.kola OP do Šanova.

Nastoupili jsme v sestavě:
Polášek - Doválel, Pavelka, Petrla, Švejdík - Pojer Miloš(4' Samek J. 87' Hagenhofer), Černý(74' Kubále), Samek M., Bálka - Meister, Mařík

V nastaveném čase prvního poločasu se domácí dostali do vedení 1:0 po krásné trefě Šindeláře z přímého kopu.
Vyrovnali jsme v 58.min. po průniku Maříka, který předložil míč před prázdnou bránu Meisterovi.
O výsledku zápasu a naší prohře 2:1 rozhodl nedůraz v našem vápně v 84.min., když jsme nebyli několikrát schopni odkopnout míč do bezpečí a domácí nás tak potrestali střelou z hranice šestnáctky.

Řekli po utkání:
J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Už je to z naší strany obehraná písnička. Opět jsme totálně "prochrápali" první poločas. Je to z naší strany bez důrazu, nasazení a chuti porvat se o výsledek. Po přestávce je to vždy lepší, ale pořád nás sráží velký nedůraz v koncovce. Mužstvo stále nepochopilo, že už hraje vyšší soutěž a nic nám samo do klína nespadne. V dnešním zápase nevyhrál lepší tým, ale tým, který nás jednoznačně "přejel" v bojovnosti a nasazení.