Gól - Samek Milan 3x, Pavelka, Pojer Miloš,

V neděli dopoledne jsme přivítali na domácím hřišti Oleksovice.

Polášek - Doválel, Pavelka, Petrla, Švejdík - Vyorálek, Bálka, Samek M., Samek J.(58' Pojer Michal) - Vašíček(58' Meister), Pojer Miloš(69' Jakub)

4:0  35' Samek M.
4:1  56' Krebs
5:1  61' Samek M.

ČK  63' Petrla

Ve 3.min. nám zatrnulo, když se nedomluvili Doválel s Petrlou, ale naštěstí střela hostujícího útočníka mířila vedle naší brány.
Odpověděli jsme nejlepším možným způsobem, v 5.min. se po rohu prosadil hlavou Pavelka a dostal náš tým do vedení.
V 7.min. zahrozili hosté, když průnik jejich útočníka hasil na poslední chvíli skluzem Švejdík.
Ve 14.min. centr Vašíčka vyrazil hostující brankář před Samka, který v poklidu zvýšil na 2:0.
V 17.min. krásně utekl po lajně Samek J., jeho centr našel volného Vašíčka, který hlavičkuje nad.
V 24.min. Petrla zachyboval, dva hostující hráči se řítí sami na Poláška, ale naštěstí si nesmyslně přihráli do ofsajdu.
O chvíli později předvedl dvě krásné individuální akce Pojer Miloš, když šel pokaždé sám na brankáře, poprvé střílí vedle, ale podruhé už je úspěšný a vedeme tříbrankovým rozdílem. V 35.min. našel Vyorálkův centr obranou zapomenutého Samka M., který zvýšil už na 4:0.
V poslední minutě první půle ještě vymyslel krásnou "ulici" Samek M. na Samka J., jenž sám před gólmanem trefuje tyč.
Do druhé půle jsme nastoupili laxně pod dojmem vysokého náskoku a hned jsme pustili hostujícího útočníka do úniku, naštěstí si míč v poslední chvíli ukopl a Polášek se k němu dostal dříve.
V 56.min. jsme předvedli neuvěřitelnou hrubici a pro Krebse už nebyl problém snížit na 4:1. Odpověděli jsme velmi rychle, v 61.min. vymetl z přímého kopu Samek M. šibenici hostující brány a dokonal tak svůj hattrick.
V 63.min. se naprosto zbytečně nechal vyloučit Petrla.
V 69.min. vyslal M. Samek do brejku Vyorálka, jehož střela mířila pouze do boční sítě.
O pět minut později se dostal do šance Michal Pojer, gólman vyráží na rohový kop.
V 77.min. hosté zacentrovali do našeho vápna a neobsazený hráč hlavičkuje mimo.
V 82.min. centr Samka nechází Meistera, který trefuje břevno.
V 89.min. ještě posílá do vápna míč Pavelka, před gólmanem se prosazuje Meister, ale bohužel hlavičkuje vedle brány.

Řekli po utkání:
J. Ludvík, trenér IE Znojmo - První půle rozhodla o zápasu, hráli jsme dobře a z mnoha šancí jsme vstřelili 4 góly. V druhé půli i přes zbytečné vyloučení jsme si zápas pohlídali a zaslouženě zvítězili. Jsem spokojený s přístupem mužstva k zápasu a to se potom odráží i v konečném výsledku.