logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2010-2011 - muži C

Muži C - okresní soutěž znojemska - 4. třída sk. A

Rozlosování + výsledky - jaro 2011
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "C " Výsl. Góly
14 26.3. So 15,00 Štítary B – IE Znojmo C 0:3 Holzbauer, Ostrý, Dočekal
15 2.4. So 12,30 IE Znojmo C - Blížkovice B  0:1  
16 10.4. Ne 15,30 Grešlovo Mýto – IE Znojmo C 1:7 4x Dočekal, 2x Náprava, Peca
17 16.4. So 13,00 IE Znojmo C - Přímětice B 5:1 3x Meister, Ostrý M., Holzbauer 
18 24.4. Ne 16,00 Suchohrdly – IE Znojmo C (hř. Bantice)  4:3 2x Ostrý M., Holzbauer
19 30.4. So 13,30 IE Znojmo C - Mikulovice B 4:0 2x Ostrý M., Truhlář, Meister
20 8.5. Ne 16,30 Konice – IE Znojmo C 1:1 Meister
21 14.5. So 13,30 IE Znojmo C - Olbramkostel 2:3 Holzbauer, Truhlář
22 22.5. Ne 16,30 Hl. Mašůvky – IE Znojmo C 0:4 Ostrý Mir., Dočekal 2x, Peca
23 28.5. So 13,30 IE Znojmo C - Slatina 4:1  Petrla, Štancl, Ostrý M.,Holzbauer
24 5.6. Ne 16,30 Vranov n/D – IE Znojmo C 2:5 Drmota, Meister, 2x Dočekal, Holzbauer
25 11.6. So 15,00 Těšetice – IE Znojmo C 3:3 2x Kubále, Vlček
26 18.6. So 13,30 IE Znojmo C - Chvalovice B 6:2 3x Dočekal, Náprava, Benda, Klaška
Rozlosování + výsledky - podzim 2010
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "C " Výsl. Góly
1 14.8. So 10,15 Blížkovice B – IE Znojmo C 3:5 2xNáprava Jiří, Vyorálek, Poláček M. Ostrý M.
2 21.8. So 13,30 IE Znojmo C – Grešlovo Mýto 10:1 Ostrý M.4x, Náprava 2x, Čech M.2x, Hagenhofer, Klouda
3 29.8. Ne 14,00 Přímětice B – IE Znojmo C 5:4 3x Sovják, Ostrý M.
4 4.9. So 13,30 IE Znojmo C – Suchohrdly 0:2  
5 11.9. So 16,00 Mikulovice B – IE Znojmo C 2:5 3xKubále, Ostrý M. Pojer Mich.
6 18.9. So 13,00 IE Znojmo C – Konice 4:3 4x Kubále
7 28.10. Čt 10,15 Olbramkostel – IE Znojmo C 1:6 2xKubále, Ostrý (PK), Zika, Poláček M., Čech P.
8 2.10. So 12,30 IE Znojmo C – Hluboké Mašůvky 11:2 vlastní, 6x Vyorálek, Sovják, Hagenhofer, Kubále, Peca
9 10.10. Ne 14,00 Slatina – IE Znojmo C 1:2 Poláček O. Kubále
10 16.10. So 12,00 IE Znojmo C – Vranov n/D 5:1 Berka, Kubále, Dočekal, vlastní, Benda (PK)
11 23.10. So 11,30 IE Znojmo C – Těšetice 0:4  
12 30.10. So 14,00 Chvalovice B – IE Znojmo C 3:1 Čech P.
13 6.11. So 11,00 IE Znojmo C – Štítary B 3:0 2x Samek Jan ml., Peca

Hráči

berka_1.jpg
Berka Ladislav

bursa_1.jpg
Burša Vlastimil

samek-jiri_1.jpg
Samek Jiří
benda2_1.jpg
Benda Martin
naprava_1.jpg
Náprava Jiří
klaska_1.jpg
Klaška Petr
samek-jan_1.jpg
Samek Jan
sperl_1.jpg
Šperl Ivo
klouda_1.jpg
Klouda Petr
stancl_1.jpg
Štancl Petr
suchanek_1.jpg
Suchánek František

polacek-m_1.jpg
Poláček Martin

pavlu_1.jpg
Pavlů Luboš
vlcek_1.jpg
Vlček Vladimír
sovjak_1.jpg
Sovják Tomáš
cech-michal_1.jpg
Čech Michal
zika_1.jpg
Zika Jaroslav
 

Společná fotografie - podzim 2010

spolecna-muzi-c3

Blížkovice B - IE Znojmo ,,C'' 3-5  ( 1-2 )

Góly - Náprava Jiří(Mandelka) 2x, Vyorálek, Poláček ( Rejsek), Ostrý Mirek,

Naš C tým vstoupil do prvních mistrovských bojů velmi úspěšně a přivezl všechny  tři body z půdy soupeře.

Sestava FK IE Znojmo „C“

Klaška Petr – Pavlů Lubomír (76. Suchánek František), Benda Martin, Holzbauer Václav
(46. Čech Michal), Šperl Ivoš – Samek Jan (66. Vlček Vladimír), Náprava Jiří, Ostrý Mirek, Poláček Martin – Vyorávek Robin, Soják Tomáš

Trenér: Burša Vlastimil

Pomezní rozhodčí:
Papai Filip

Střelci branek IE Znojmo „C“: Náprava Jiří 2x  (4., 7.),  Poláček Martin (50.), Ostrý Mirek (64.), vlastní (80.)

Branky: Ošmera Jan, 3x Katolický Libor

Rozhodčí: JUDr. Teplý Josef
Pomezní: Stašek Antonín  (Tondo, děkujeme)
50 diváků

FK IE Znojmo „C“: Klaška Petr, Zika Jaroslav, Benda Martin (C), Klouda Petr, Šperl Ivoš - Sovják Tomáš (46. Poláček Martin). Poláček Ondřej, Štancl Petr - Peca Robert  (78. Samek Jan),  Kubále Daniel  (78. Suchánek František), Dočekal Dalibor

Trenér: Burša Vlastimil  (neúspěšný)
Vedoucí mužstva: Pavlů Lubomír  (úspěšný u Roháka)

ie-c-stitary-b-06112010Foto z utkání

Branky: 77.  a 83. Samek Jan nejml., 82. Peca Robert

FK IE Znojmo „C“: Klaška Petr – Benda Martin, Klouda Petr, Burša Vlastimil, Náprava Jiří Samek Jan st. (46. Štancl Petr), Samek Jiří, Samek Milan, Samek Jan nejml. -   Berka Ladislav (46. Peca Robert), Dočekal Dalibor (84.Železný Milan)

ie-c-stitary-b-06112010bTrenér: Pavlů Lubomír
Asistent trenéra: Samek Jan nejstarší
Vedoucí mužstva: Šperl Ivoš
Zdravotník a fotograf: Samková Soňa
Masér: Samková Lenka

(vpravo můžete vidět, že naši hráči nosí předpisově dres tak, jak se má)

Strana 1 z 7

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

Návštěvnost webu

Dnes21
Včera393
Za týden1588
Za měsíc8985
CELKEM224796

  • Vaše IP adresa 54.145.117.60
  • Váš prohlížeč Unknown
  • verze
1
on-line

Reklamní blok