3.kolo IE Znojmo dorost - Dobšice 6-0 (3:0)

dorost-dobsice-29092010Góly - Šperl 2x, Soukup 2x, Kahaj, Doubek.

Sestava: Hereči - Raindl, Kir, Šperl, Kafka - Dufek (72. Doleček), Soukup, Benda (78. Švéda), Berka (45. Jelínek) - Hruška (68. Doubek), Kahaj

Ve 3. kole naši dorostenci uvítali na domácí půdě celek z Dobšic, první půli začali aktivněji hosté a vypracovali si pár šancí, které ovšem neskončil v síti. Po pár minutách sme se dostali ke slovu i my a ve 20. minutě, po centru Dufka, vyráží golman přímo na vápno a Šperl už měl snadnou práci - 1:0.
V zápětí, po faulu ve 27. minutě, Kir asi z 25 metrů nachází ve vápně Šperla, který uklízí hlavou k tyči - 2:0.
Hned v 31. minutě po kombinaci ve středu hřiště se uvolnil Soukup a z 24 metrů se nemýlil - 3:0.
Do kabin se šlo za stavu 3:0

Do druhé půle jsme nastoupili s jasným cílem, dovést dobře rozehraný zápas k vítěznému konci a nejlépe bez inkasování. To se nám podařilo a začali jsme navyšovat brankový náskok, v 57. minutě se opět dostal ke střele Soukup a opět nekompromisně přesný - 4:0.
V 69 minutě si po krásné kombinaci přišel na své i Kahaj a po Soukupově přihrávce z levé strany uklízí do téměř odkryté brány - 5:0
V 83. minutě pečetil výsledek na konečných 6:0 Doubek po chybném výkopu golmana.

řekli po utkání Ivo Šperl(vedoucí mužstva): Kluci navázali na výsledek z Únanova a bojovnost uplatnili i na domácí půdě, my jim za to děkujem a budem rádi když se bude dařit i nadále.