Miroslav - IE Znojmo dorost 1-1

Gól - Soukup

Referát a foto z utkání na stránkách FC Miroslav

Heréči-Kafka-Vikturna,Raindl,Jelínek-Baláž,(80 Moravec),Soukup,Doleček(70 Švéda), Dufek- Benda,Šperl,

Domácí si od začátku utkání vytvořili územní převahu. Svoje gólové příležitosti však buď zahodili neboje pochytal Heréči. Naši kluci pozorně bránili a vyráželi k brejkům.Šperl svůj únik zakončil střelou vedle i pokusy Soukupa nemířili mezi tyče. Obraz hry se ve druhé půli nezměnil i když domácí hráli od 50 minuty v 10. Zraněného domácího hráče nebylo kým nahradit. Vedení v utkání jsme se ujali překvapivě my. Dalekonosná střela Soukupa z 30 metrů překvapila domácího gólmana 0-1. Domácí odpověděli vzápětí. Standartní situaci zakončil Vrba 1-1. Tlak domácích pokračoval i nadále naši kluci si však bod vzít nenechali.

Jiří Samek trenér

K utkání jsme nastoupili se třemi žáky,takže bylo jasné že jakýkoliv bodový zisk bude úspěch. Soustředili jsme se na kvalitní bránění a spoléhali na brejky a nakonec jsme vyválčili bod. Domácí doplatili na žalostnou koncovku a my naopak vytěžili z minima maximum.