12.kolo IE Znojmo strarší žáci - Blížkovice 5-0

IE Znojmo strarší žáci - Blížkovice  5-0 (3-0)

Góly - Doleček 2x. Švéda, Raška, Rehberger Tom.,

Kroupa - Doubek J. – Malý, Pospíchal, Novák – Heimlich, Grexa, Doleček, Švéda,- Moravec Jiří, Vystavěl,     Střídání – Raška, Rehberger M. , Rehberger T.Doubek M.,Moravec Zd.,

V prvním jarním kole jsme na svém hřišti přivítali celek Blížkovic. Úvod utkání byl vyrovnaný přesto jsme si vytvořili hned tři slibné gólové šance. Ovšem trestat mohl soupeř když nastřelil s nájezdu tyč Kroupovi branky. Jak se mají proměňovat šance ukázal všem záložník Raška který svůj průnik zakončil přesnou sřelou k tyči 1-0. O 10 minut později se parádně trefil Doleček který z 20 metrů poslal míč přesně pod břevno 2-0. Tři minuty před koncem se pohotově trefil dorážkou Tomáš Rehberger který byl na hřišti jen několik málo minut.

Ve druhé půli jsme utkání měli už jasně pod kontrolou. Ve 40 minutě přidal další branku po samostatné akci Doleček 4-0. Další branku přidal Švéda po krasné uličce od Pospíchala 5-0. Tento stav byl navíc konečný v tomto zápase.