4.kolo IE Znojmo starší žáci - Božice 4-0

IE Znojmo starší žáci - Božice  4-0 (3-0)

Gól - Baláž 2x, Vystavěl, Lacko,

Sestava
Kroupa (7) - Doleček (8) - Juřička (7), Pospíchal (7), Doubek J. (7), - Raška (7), Baláž (8), Švéda (7), Novák (7), - Lacko (6), Chlubna (6),
Střídání – Vystavěl (7),  Humpolík (7), Doubek M., (6),

Ve čtvrtém kole jsme na svém hřišti přivítali celek Božic. Naši hráli od začátku utkání aktivně a to se nám vyplatilo. Naší první branku vsítil Balaž kdy ve své šanci nedal hostujícímu brankáři šanci 1-0. Druhý gól přidal Lacko kdy s trochou štěstí dotlačil míč do branky 2-0. Do poločasu se ještě trefil jeden z nejmenších hráčů na hřišti Vystavěl kdy pohotově dorazil vyražený míč brankářem do branky a stanovil tak poločasový výsledek na 3-0. Hosté několikrát zahrozili střelami ze střední vzdálenosti.
Ve druhé půli jsme byli nadále aktivnějším týmem a dokázali jsme přidat ještě jednu branku v podání našeho nejlepšího hráče utkání Baláže.

Řekli po utkání
Samek Milan trenér
Utkání jsme zvládli opět velmi dobře. V posledních utkáních se nám daří jak výsledkově tak herně a proti Božicím tomu nebyl jinak. Po celé utkání jsme měli územní převahu a zaslouženě jsme vyhráli. Navíc nás těší nula na kontě obdržených gólů.