1.kolo halové ligy mladších žáku v Ivančicích

Naši mladší žáci se v letošní zimě stali účastníky zimní halové ligy v Ivančicích kde  v konkurenci  16 předních brněnských týmů změří své umění.

Odkaz na stránky turnaje

Zde naleznete aktuální tabulku, střeleckou tabulku, fotogalerii a další zajímavosti

V 1 kole jsme nastoupili v sestavě

Rehberger M.(9)- Pospíchal(8), Rehberger T. (7), Špaček(7), Kopečný(6) – Novák(8), Stašková(6), Pěnkava(5), Blažíček(6),

1 zápas

IE Znojmo – Bohdalice 1-1

Gól – Novák,

Ve vyrovnaném utkání  ve kterém jsme měli mírně navrch jsme se ujali vedení v 15 minutě kdy se prosadil důrazný Novák. Vše nasvědčovalo tomu  že hned v prvním zápase vyhrajeme . Ovšem  v  poslední  vteřině utkání  jsme inkasovali vyrovnávací branku.

2 zápas

IE Znojmo – Ivančice A   3-3

Gól – Pospíchal 2x, Blažíček,

Ve druhém zápase proti  domácím jsme začali dobře a ujali jsme se vedení střelou Pospíchala  1-0. Domácím se podařilo o minutu později vyrovnat. Na 2-1 pro nás se prosadil v samostatném úniku  Blažíček . Hned o minutu později skončila střela Pospíchala v síti a vedeme už 3-1. Domácím se však podařilo snížit a do konce zápasu dokonce vyrovnali na 3-3.

3 zápas

IE Znojmo – St. Lískovec   2-3

Gól – Novák,Pospíchal,

V posledním zápase jsme se utkali s velmi dobrým týmem Lískovce. Přesto jsme šli do vedení po krásné kombinaci se prosadil Novák 1-0. Hosté pak výsledek otočili na 1-2. Vyrovnat se ještě podařilo Pospíchalovi ,ale hosté nakonec dali opět jeden gól 2-3  a v dramatickém zápase se nám už nepodařilo vsítit alespoň vyrovnávací branku.

Řekli  po turnaji

Milan Samek trenér

Před turnajem jsem měl mírné obavy jak to všechno zvládneme  protože nám to na halových turnajích v minulosti vůbec nešlo. Dnes jsme však podali solidní výkon. Někteří se s halovou vyrovnali lépe některým to naopak trvalo delší dobu. Škoda bylo hlavně prvního utkání kdy jsme inkasovali v poslední vteřině. Druhý zápas bylo oboustranně dramatický a divácky zajímavý. Ve třetím vystoupení jsme byli  Lískovci zdatným soupeřem a své šance na vyrovnání jsme drželi až do samého závěru . V našem týmu dnes dominoval hlavně výkon  gólmana  Marka  Rehbergra který nás dnes hodně držel. Střelecky se pak prosazoval obránce Pospíchal.