3.kolo Přípravek

Video ze zápasů

O tomto víkendu jsme na domácím hřišti přivítali v derby kola hráče z družstva SC Znojmo B i C.

IE ZNOJMO,,B"-SC ZNOJMO,,C" 3:1
Střelci:Koryťák 2x,Drozd

Sestava:Auer-Železný/C/,Spurný,Hega,Bednář,Vopravil,Drozd,Vystrčil,Koryťák,Duhejská

Naše B družstvo prokázalo větší zkušenost, a proto také zvítězilo.Kladem utkání bylo zařazení další talentované dívky.

IE ZNOJMO,,A"-SC ZNOJMO,,B" 1:1
Střelec branky:Stašková

Sestava:Pigal-Stašková/C/,Veselý,Servit Š.,Servit E.,Neumann,Kazatel,Válek,Cihlář

Soupeř do utkání vstoupil aktivněji, naše přetížená obrana jen s námahou odvracela valící se útoky.Po poločase hru vyrovnáváme a střílíme krásnou vedoucí branku hlavičkou po rohovém kopu.Hosté opět přidali na aktivitě a snažili se srovnat skóre,což se jim povedlo 1.minutu před koncem zápasu.
Slovo trenéranešní souboj byl hodně fyzicky náročný,ale bojovností a snahou jsme soupeři víc nedovolili.Lze pochválit celé družstvo za dobrý výkon,ale vyzdvihl bych speciálně našeho brankáře.

IE ZNOJMO,,A"-SC ZNOJMO,,C" 13:0
Střelci branek:Válek 6x,Stašková 4x,Neumann 2x,Cihlář

Hosté z ročníky 03/04 svou začínající kariérou na naše hráče nestačili,a tak jsme hleděli, kde se stav utkání zastaví.

IE ZNOJMO,,B"-SC ZNOJMO,,B" 0:6

Odhodlání a bojovnost tentokrát nestačila,ale získané zkušenosti využijeme do dalších kol.