8.kolo IE Znojmo C - Blížkovice B 2-7 (1-4)

Sestava: Šperl, Benda M., Burša, Pavlů - Duhajský (70. - Suchánek), Truhlář, Petrla, Samek Jan (46. - Vlček) - Dočekal, Benda L.

Góly - Burša, Vlček.

V tomto utkání poprvé nastoupili společně otec a syn Bendovi. Soupeř k nám přijel posílen několika hráči z A mužstva a bylo to znatelné.

Jak šly minuty:

• 11 - soupeř chtěl zřejmě centrovat, ale nepovedený vysoký míč zapadl za Kamilovi záda - 0:1
  • 13 - Benda M. centruje a Dočekal hlavou bohužel nad
  • 16 - Kamil po závaru zabránil vstřelení gólu
  • 22 - další dva Kamilovi dobré zásahy během dvou minut
  • 24 - 0:2 po akci, která zaváněla ofsaidem
  • 30 - střela z 25 metrů, soupeř zvyšuje na 0:3
  • 33 - po faulu na Truhláře se kope penalta, Burša s přehledem proměňuje - 1:3
  • 42 - tečovaná střela končí opět v naší brance - 1:4

Druhá půle ve stručnosti - hosté nás přehrávají, nám se nedaří kombinace, po dvou, třech přihrávkách kazíme a nemůžeme se dostat ke střele. Vyjímkou je snad střela Libora Bendy, která ovšem byla z dálky a neohrozila soupeřovu branku. Soupeř nám vstřeluje další branky až na 6:1. V 78. minutě se podařilo Lupenovi pěkně přenést centrem hru na druhou stranu hřiště, kde po přihrávce Libora Bendy zakončil gólově Laďa Vlček a snížil tak na 2:6. Hosté ještě zvyšují na 2:7. V 89. minutě nepochopitelně zahodil vyloženou šanci Franta Suchánek, kdy z prostoru penalty netrefil míč.