Obě naše přípravky první na turnaji v Jevišovicích

foto_11_20110905_1403010512V neděli 4.9. se naše přípravky A a B zúčastnili dobře organizovaného turnaje v Jevišovicích.  Po skvělých výkonech  si oba naše týmy odvezli poháry a medaile za první místa. Nejlepším brankářem turnaje byl  vyhodnocen náš Marek Balík.

Fotky z turnaje najdete ve fotogalerii.

Gratulujeme!!!!!!

Náš A tým vedený trenérem Miloslavem Železným vyhrál všechna utkání se skórem 19-1. Střelecky o sobě dal nejvíce vědět Pavel Havliš ,který se trefil celkem 8x. Nejlepším brankářem byl vyhodnocen náš Marek Balík.

A tým nastoupil ve složení

Balík- Spurný, Janák, Železný, Havliš,Neumann,Soukup, Vystrčil,

Výsledky A týmu

IE Znojmo A – Jevišovice A   1-0     Havliš,

IE Znojmo A – Suchohrdly A   11-1     Havliš 3x, Neumann 3x, Železný M.2x, Vystčil, Soukup, Janák,

IE Znojmo A – Horní Kounice A   7-1     Havliš 4x, Železný M., Soukup, vlastní,

Náš B tým vedený trenérskou dvojicí   Železný Petr - Ondra Daniel obsadila taktéž první místo. I naše mladší přípravka na turnaji nepoznala hořkost porážky a měla velmi aktivní skóre 19-2. Zde se střelecky dařilo dvojici Matěj Ondra  a Petr Železný oba rozvlnili sítě soupeřů 5x.

Náš B tým hrál ve složení

Vopravil- Špalek Jáchym, Špalek Štěpán, Železný P.,Zámečník, Drtina, Duhajská, Poláček, Ondra,

Výsledky B týmu

IE Znojmo B – Jevišovice  B   2-0     Ondra, Špalek Jáchym,