2.kolo Božice - IE Znojmo B 1-1 (1-0)

Branky: 21' Ležák - 61' Samek M.                            Napsali na stránkách soupeře

Sestava:
Mucha - Šplíchal,Kubošný,Doválel,Čech - Horák,Samek M.,Mossmer(46'Soukup),Bálka(46'Dufek) - Samek J.(62' Drmota), Šperl

21.min. 1:0 - krásně zahraný přímý kop Švejdíka vyráží skvěle Mucha konečky prstů na tyč, bohužel u míče je nejdříve domácí Ležák a dorážkou posílá svůj tým do vedení.
61.min. 1:1 - výborný pas Čecha za domácí obranu zpracovává Milan Samek a s přehledem střelou podél gólmana vyrovnává.

J. Ludvík - Nepochopitelně jsme "odflákli" první poločas a to nás stálo lepší výsledek. Sice jsme si na začátku zápasu vytvořili dvě velké příležitosti, které jsme bohužel neproměnili, ale po obdržené brance jsme jen přihlíželi, jak nás domácí přehrávají, všude byli dříve, byli silní na míči a vytvářeli si šance, které naštěstí neproměnili. Jednoznačně nám chyběl pohyb.
Teprve od začátku druhé půle jsme začali hrát, tak jak jsme schopni, zatlačili jsme domácí do defenzívy a přehrávali je. Bohužel v koncovce se neuvěřitelně trápíme, našim mladým útočníkům chybí zkušenosti a hlavně klid a to se opět projevilo. Domácí si za první poločas bod zaslouží, ale já jsme velmi zklamán, před zápasem jsem věřil ve vítězství, ale bohužel "samo nám do kapsy nespadne" a hrát jen poločas.....nestačí.