7. kolo Slatina - IE Znojmo C 2-1 (2-0)

Gól: Soukup

Sestava: Kotáb - Pavelka, Klouda, Benda (5 - Soukup), Pavlů - Rosecký, Ostrý, Klaška, Holzbauer - Dočekal, Drmota (60 - Bálka).

ČK - 75' Holzbauer (zbytečně)

Hosté se na nás (jako většina mančaftů) zdravě vyhecovali a předváděli (dle lavičky) výkony, které jsou za normálních podmínek nestandardní. Trávník, který z dálky vypadal docela pěkně, bohužel skýtal zblízka nerovný povrch a míč měl po celou dobu hry Konický syndrom. Tím ovšem nelze omluvit herní výpadky většiny hráčů, nepřesnosti a chvílemi i podprůměrný výkon. Zvláště v prvním poločase. Ve druhém se hra zlepšila a i za stavu, kdy nás Václav zcela zbytečně oslabil, se podařilo vstřelit branku. Druhou bychom také vstřelili, ale to by (mimochodem dosti nepřesný a nejistý) pan rozhodčí musel asi 5 až 10 minut nastavovat.