1. kolo - Grešlovo Mýto - IE Znojmo C - 1:5 (0:3)

Góly: Náprava, Holzbauer, 2x Dufek J., Soukup.

Sestava: Kotáb - Duhajský, Klouda, Kafka, Benda - Náprava, Ostrý, Soukup, Rosecký - Holzbauer, Dufek.

První utkání letošní sezóny jsme začali na velmi špatném povrchu v Grešlovém Mýtě. Také bylo znát, že je sestava doplněná o nové hráče, kteří přišli z dorostu. Počáteční nesehranost naštěstí netrvala moc dlouho a ujali jsme se vedení 1:0 gólem Nápravy po pěkné přihrávce Dufka přes celou šíři hřiště. Hra byla bohužel velmi nepřesná a míč nás neposlouchal. Hru také značně negativně ovlivňoval pan rozhodčí, který chvílemi odpískal něco, co ani my, ani soupeř nepochopil a oba soupeře poškozoval zřejmě chvílemi až nevědomky. Shodli jsme se, že by v případě těchto rozhodčích bylo mnohdy vhodnější, pokud by se na utkání nedostavil a pískal někdo z lidu. Po jednom neodpískaném ataku na brankáře soupeře v malém vápně jsme šli do vedení již 2:0. Do poločasu jsme ještě přidali jeden gól a tak jsme šli do kabin se slibným náskokem 3:0.

Ve druhé půli jsme hned na začátku chtěli přidat další gól. To se nám však nepodařilo. Naopak soupeř po jednom z laxních přístupů v naší obraně překvapivě vstřelil branku na 1:3. My jsme však v našem úsilí nepolevili a po několika zahozených šancích nejmenovaných útočníků (má největší... nohu) se nám podařilo dát další dva góly a odvést si letošní první body za vítězství 5:1.