12. kolo - IE Znojmo C - Únanov B - 2:3 (2:1)

ie-c-unanov-27102012Góly: 2x Klaška Petr - Vyskočil Ivan, Kselík Petr, Čech Petr

Sestava: Kotáb - Klouda, Bulín, Burša, Benda (86 - Vlček) - Pospíchal (46 - Rosecký), Klaška, Truhlář, Náprava - Pavelka, Pěnkava.

Článek obsahuje video z utkání

Komentář k utkání:

Dnešní utkání bylo trochu nešťastné, porážka a ztráta bodů jde na vrub Másla a Tea. I přes dobrou hru v 1. poločase sestavou v kabině zamíchal a to se projevilo ve zhoršení hry, aktivitu jsme přenechali soupeři. Navíc dvě branky vstřelili hosté po Máslových chybách. V kabině jsme z toho po utkání tragédii nedělali, jenom stálí vrtáci a rejpalové měli svoje tradiční komentáře.

Ještě se chci omluvit Standovi Vlčkovi, že jsem jej nechal mrznout na lajně s praporkem a na hřiště pustil až v 88. minutě.

Průměrný věk základní sestavy byl včera 39,5 roků.

Ohlasy po utkání:

• Burša Vlastimil: ano, dnes si sypu popel na hlavu a beru porážku jako důsledek mého chybného rozhodnutí v kabině. Vůbec nechápu, proč jsem o přestávce míchal se sestavou, když jsme hráli 1. poločas dobře (Máslo dostal za svoje chyby trest na 2 utkání)
  • Kalina Lukáš: kritizuji trenéry za střídání talentovaného útočníka Vlčanena, šel na hřiště příliš pozdě, aby pomohl změnit výsledek
  • Náprava Jiří: nééééé...., všechny nevezmu (pomáhal Kalimerovi odnést z tribuny skleničky od svařáku),
  • Pavelka Martin: Máslo, ty vole, proč jsi mne o přestávce stáhl z útoku do obrany?? (Kódlíku, chtěl jsem přidat ještě nějakou branku, ale ty jsi toho nebyl schopen)
  • Benda Martin: Kempo, ty máš krásnou čepičku....(používali jsme ji na tribuně na utírání mokrých sedaček)
  • Bulín Václav: no doprdele..., ona není teplá voda...Co budu dělat??? Jsem z toho něšťastný... (fandil na tribuně áčku v půjčených pantoflích, neumyt, nenavoněn, v náhradnických trenýrkách a dresu. Broňka z něj málem dostala šok...)
  • Klaška Petr: Máslo, k čemu jsou moje branky, když to svými chybami smažeš?? (Kempo, nějak ti narostl hřebínek...., že by to bylo tou krásou vedle tebe ??)
  • Klouda Petr: zápas se nám nepovedl, posral to Máslo
  • Doválel Aleš: 1. poločas výborný, potom jste odešli fyzicky. Bude potřeba v zimní přípravě potrénovat. Máslo měl dostat žlutou kartu za zesměšnění soupeře
  • Pavlů Lubomír: naštvali jste mne, počítal jsem minimálně s bodem (Lupen dal opět přednost hokeji, jejich tým prohrál s HC Domov důchodců Plaveč 4:5)
  • Samek Jiří: jsem rád, že jsem tady nebyl a neviděl to...
  • Kubále Daniel: prohrát doma 2:3 s průměrným soupeřem je špatné
  • Železný Milan nejst.: dobrý výkon, špatný výsledek (už se těším, co předvedeš prot Grešlovému Mýtu...),
  • Kloudová Katka: dlouho jsem na fotbale nebyla, dnes se mi to líbilo, hlavně první půle. Škoda, že není alespoň bodík. Ale měli tady dnes výborné svařené červené víno...
  • Polášek Zdeněk: k utkání se nebudu vyjadřovat, protože jsem je neviděl (Fetmen totiž neviděl vůbec, byl po fetu a měl bílou hůlku)
  • Alexandra: hráli jste dobře a já jsem ráda, že jsem s vámi mohla konečně posedět po utkání v hospodě. Děkuji za zelenou, příště si dám zase ráda (Saša ochotně poskytla rozhovor tiskovému mluvčí mužstva Máslovi).