Hrřiště Šatov

Šatov - IE Znojmo B  3 : 5

Střelci: Janda Lukáš 3x,Špaček Ota 1x,Kobliha Adam 1x.

Sestava: Janda Lukáš 15,Špaček Ota 9,Dvořák Dominik 1,Kobliha Adam 6,Ostrý Ondřej 2,Nguyen Martin 5,Nguyen David 7,Poláček Patrik 11.

Po dlouhém a vyrovnaném začátku,který skončil poločasem 2:3 pro naše mužstvo jsme si v druhém poločase vytvořili vice šancí a ty jsme zužitkovali a dovedli do vítězného konce.Byl to vyrovnaný zápas.

Hatě - IE Znojmo B 7 : 2

Střelci: Janda Lukáš 1x,Dvořák Dominik 1x.

První poločas byl vyrovnaný,na obou stranách bylo stejně šancí,ale ty zužitkoval náš soupeř a poločas skončil 1:0.
Druhém poločase byl lepší náš soupeř,nastřílel nám 5 branek a tím si zajistil výhru.Hlavu vzhůru i prohrávat se musí umět.

Hatě - IE Znojmo A 0 : 9

Střelci: Ondra Matěj 4x,Wrana Michal 3x,Konařík Dominik 2x.

Sestava:Ondra Matěj 10,Železný Petr 9,Špalek Jáchym 5,Špalek Štěpán 6,Wrana Michal 7,Konařík Dominik 8,Vystrčil Štěpán 3,Procházka Erik 11,Vaněk Dominik 1.

Hned v úvodu jsme vstřelili první branku a začali tlačit soupeře na jeho polovinu,krátce na to jsme vstřelili další branku a poločas skončil 0:5 v náš prospěch.V druhé půli jsme soupeři nedli mnoho šancí a ještě jsme si výhru pojistili 4 brankami.

Šatov - IE Znojmo A   1 : 11

Střelci: Ondra Matěj 4x,Vystrčil Štěpán 3x,Špalek Jáchym 1x,Špalek Štěpán 1x,Procházka Erik 1x,Železný Petr 1x.

V tomhle zápase jsme hned od začátku převzali taktovku hry a soupeře jsme moc nepustili ke hře.Po úspěšném poločase 0:5 v náš prospěch jsme v druhé půli kontrolovali hru a dovedli k jednoznačnému vítězství.