4.kolo přípravek

Hřiště Jaroslavice

IE Znojmo B   4 : 2  Jaroslavice

Sestava:1 Erat Jan,3 Pawelka František,4 Nguyen Jiří,5 Nguyen Martin,6 Kobliha Adam,7 Dvořák Dominik,9 Duhajská Veronika,10 Janda Lukáš,11 Kopr Tomáš.

Již v úvodu zápasu  jsme v střelili  první branku do sítě soupeře,krátce na to  jsme  vstřelili druhou.Našemu soupeři se podařilo do konce poločasu taky vstřelit branku,ale v druhé půli jsme vstřelili další dvě branky.Soupeř se sice hodně snažil,ale vítězství jsme si vzít nenechali.

Střelci: Janda Lukáš 2x,Kopr Tomáš 1x,Nguyen Jiří 1x.

IE Znojmo B  2 : 6  Dyjákovice

Sestava obdobná jako v předešlém zápase.

I když jsme první poločas  prohrávali 1:3,soupeři jsme nedali nic zadarmo a ukázali jsme mu,že bude muset s námi bojovat až poslední minuty.

Střelci: Kopr Tomáš 1x,Janda Lukáš 1x.

IE Znojmo A   3 : 3   Dyjákovice

Sestava:2 Procházka Erik,3 Vystrčil Štěpán,5 Špalek Jáchym,6 Špalek Štěpán,7 Koňařík Dominik,9 Železný Petr, 10 Ondra Matěj,11 Poláček Patrik,22 Vaněk Dominik.

První poločas byl vyrovnaný na obou stranách a proto skončil smírně 1:1.V úvodu druhého poločasu jsme se ujali vedení,ale netrvalo to dlouho a soupeř vyrovnal. Znovu jsme se ujali vedení,ale těsně před koncem se soupeři podařilo vyrovnat.Přesto,že šancí bylo mnoho další branka nepadla a body jsme si spravedlivě rozdělili.

Střelci: Ondra Matěj 1x,Vystrčil Štěpán 1x,Koňařík Dominik 1x.

IE Znojmo A   14 : 0  Jaroslavice

Po předešlém utkání jsme si chtěli vylepšit střeleckou bilanci a ukázat,že šance umíme proměnit.V prvním poločase jsme soupeři nastříleli šest branek a druhý poločas byl opět střelecky úspěšný a tomu odpovídá konečný stav utkání.

Střelci: Špalek Jáchym 4x,Vystrčil Štěpán 4x,Ondra Matěj 3x,Koňařík Dominik 2x,Železný Petr 1x.

Poděkování patří  všem hráčům a ostatním zúčastněným od trenérů :Ondra Daniel a Železný Petr.