logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2012-2013 - přípravka

Přípravka A i B - okresní soutěž znojemska

Rozlosování + výsledky - jaro 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - přípravka Hřiště Výsl. Góly
11   Ne 9:00 volný los      
  Ne 10:00 volný los      
12 13.4. So 9:00 IE Znojmo A - Šatov IE Znojmo 9:0 Koňařík 2x,Špalek Jáchym 2x,Poláček 2x,Železný, Ondra, Duhajská
  IE Znojmo A - Hatě 4:10 Železný Petr, Nguyen Jiří,Koňařík 2x
  IE Znojmo B - Šatov 7:1 Vystrčil 2x,Balada 2x,Novák, Kobliha, Pawelka
10:00 IE Znojmo B - Hatě 5:12 Veselý 2x,Balada,Novák,Ostrý
13 21.4. Ne 8:30 Hrádek - IE Znojmo B Božice 7:9 Veselý 3x, Balada 3x, Rytíř 2x, Kobliha
  Hrádek - IE Znojmo A 1:11 Konařík 4x, Duhajská 2x, Kopr 2x,Špaček, Poláček, Špalek Jachym
9:25 Božice - IE Znojmo A 1:11 Konařík 5x, Špalek Jachym 4x, Kopr, Duhajská
  Božice - IE Znojmo B 5:6 Veselý 3x, Balada, Dvořák, Pawelka
14 27.4. So 9:00 IE Znojmo A - Jaroslavice IE Znojmo 25:0 Konařík 5x, Špalek Jachym 3x, Špalek Štěpán 3x, Železný Petr 3x, Kopr 3x, Špaček 2x, Poláček 2x, Vaněk 2x, Duhajská, Nguyen J.
  IE Znojmo B - Jaroslavice 5:1 4x Veselý, Balada
  IE Znojmo A - Dyjákovice 8:1 Železný Petr 4x, Konařík 2x, Kopr,Špalek Jachym
10:00 IE Znojmo B - Dyjákovice 4:4 Veselý 2x, Rytíř, Kobliha
15 4.5. So 8:30 Dobšice B - IE Znojmo B Dobšice 7:0  
  Dobšice C - IE Znojmo B 5:0  
  Dobšice B - IE Znojmo A 6:1 Kopr
9:25 Dobšice C - IE Znojmo A 3:3 Konařík 2x,Nguyen Jiří
16 11.5. So 9:00 IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo 5:4 Špaček,Balada,Koňařík,Ondra,Pawelka - Lichevník,Vybíral,Špalek Jáchym,Nguyen Jiří
10:00 IE Znojmo B - IE Znojmo A 4:2 Špalek Štěpán,Špalek Štěpán,Nguyen Jiří,Vybíral - Rytíř, Ondra
17 19.5. Ne 8:30 Jaroslavice - IE Znojmo B Dyjákovice 6:4 Rytíř,Balada,Nguyen Martin,Pawelka
  IE Znojmo A - Jaroslavice 8:1 Ondra 4x,Koňařík 2x,Poláček,Špalek Štěpán
  IE Znojmo B - Dyjákovice 1:7 Pawelka
9:25 Dyjákovice - IE Znojmo A 3:7 Ondra 2x,Veselý 2x,Špalek Jáchym,Špalek Štěpán,Špaček
18 26.5. Ne 8:30 Šatov - IE Znojmo B Chvalovice    
9:25 Hatě - IE Znojmo A    
19 2.6. Ne 9:00 IE Znojmo A - Hrádek IE Znojmo    
10:00 IE Znojmo B - Božice    
20 8.6. So 9:00 IE Znojmo A - Dobšice C IE Znojmo    
10:00 IE Znojmo B - Dobšice B    

Rozlosování + výsledky - podzim 2012

Kolo Datum Den Utkání - přípravka Hřiště Výsl. Góly
1 2.9. Ne IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo    
IE Znojmo B - IE Znojmo A    
2 9.9. Ne Šatov -IE Znojmo B Šatov 3:5  Janda 3x,Špaček,Kobliha
Hatě -IE Znojmo A 0:9 Ondra 4x,Wrana 3x,Konařík 2x
Hatě - IE Znojmo B 7:2 Janda, Dvořák
Šatov - IE Znojmo A 1:11 Ondra 4x,Vystrčil 3x,Špalek Jáchym, Špalek Štěpán, Procházka, Železný Petr
3 16.9. Ne IE Znojmo A - Hrádek IE Znojmo 5:1 Koňařík 3x,Ondra 2x.
IE Znojmo A - Božice 14:0 Duhajská 2x,Servít, Koňařík 5x,Železný Petr 2x,Ondra 2x,Procházka, Vystrčil
IE Znojmo B - Božice 4:1 Veselý, Janda, Kopr 2x
IE Znojmo B - Hrádek 0:4  
4 23.9. Ne Jaroslavice - IE Znojmo B Jaroslavice 0:14 Špalek Jách. 4x,Vystrčil 4x,Ondra 3x, Koňařík 2x, Železný Petr
IE Znojmo B - Jaroslavice 4:2 Janda 2x, Kopr 1x, Nguyen
IE Znojmo B - Dyjákovice 2:6 Kopr, Janda
Dyjákovice -IE Znojmo A 3:3  Ondra, Vystrčil, Koňařík
5 30.9. Ne IE Znojmo A - Dobšice C IE Znojmo 17:0 Koňařík 6x,Ondra 5x,Špalek  2x, Poláček 2x,Vystrčil, Železný Petr
IE Znojmo A - Dobšice B 10:0 Koňařík 5x,Špalek J. 2x,Vystrčil, Servít, Železný Petr
IE Znojmo B - Dobšice C 4:4 Kopr 2x, Veselý, Pawelka
IE Znojmo B - Dobšice B 3:8 Nguyen, Špaček, Janda
6 7.10.   volný los      
7 14.10. Ne IE Znojmo A - Jaroslavice IE Znojmo 11:1 Koňařík 4x,Ondra 3x,Špalek Jách. 2x,Procházka, Duhajská
IE Znojmo A - Dyjákovice 5:7 Koňařík 4x,Špalek Š.
IE Znojmo B - Dyjákovice 3:5 Špaček 2x,Kopr
IE Znojmo B - Jaroslavice 3:3 Veselý 2x,Pawelka
8 21.10. Ne IE Znojmo A - Šatov IE Znojmo 11:0 Poláček 3x,Koňařík 3x,Ondra 2x,Železný P. 2x,Duhajská
IE Znojmo A - Hatě 5:5 Železný P.2x,Ondra,Špalek  J., Koňařík
IE Znojmo B - Šatov 5:2 Kopr, Rytíř, Pawelka,Veselý,Janda
IE Znojmo B - Hatě 0:8  
9 28.10. Ne Hrádek -IE Znojmo B Hrádek    
Božice - IE Znojmo A    
10 4.11. Ne Dobšice B - IE Znojmo B Dobšice    
Dobšice C - IE Znojmo A    

Realizační tým

elezn-Miloslav-trenr

Miloslav Železný - trenér přípravky A

Zelezny-Petr-asistent-trenera

Petr Železný - trenér přípravky B

Spurn-Petr-vedouc-tmu

Petr Spurný - vedoucí mužstva

Prochazka_Pavel__asistent_trenera

Pavel Procházka - asistent trenéra

Ondra_Daniel_asistent_trenera

Daniel Ondra - asistent trenéra

Staek-Antonn

Antonín Stašek - člen realizačního týmu

Pripravka_A_tym

Přípravka - A-tým - podzim 2011

Pripravka_B_tym

Přípravka - B-tým - podzim 2011

Hráči přípravky A

Havlis_Pavel_2001
Pavel Havliš 2001

Janak_Daniel_2001
Daniel Janák 2001

Neumann_Michal__2001
Michal Neumann 2001
Servit_Simon_2002
Šimon Servít 2002
Soukup_Patrik_2001
Patrik Soukup 2001
Spurny_Petr_2001
Petr Spurný 2001
Vopravil_Tomas__2001
Tomáš Vopravil 2001
Zelezny_Milan_2001
Milan Železný
 

Hráči přípravky B

Duhajska_Veronika_2004
Veronika Duhajská 2001
Erat_Jan_2003
Jan Erat 2003
Ondra_Matej_2002
Matěj Ondra 2002
Polacek_Patrik_2004
Patrik Poláček 2004
Prochazka_Erik_2004
Erik Procházka 2004
Spalek_Jachym_2003
Jáchym Špalek 2003
Spalek_Stepan_2003
Štěpán Špalek 2003
Vanek_Dominik_2004_
Dominik Vaněk 2004
Vystrcil_Stepan_2002
Štěpán Vystrčil 2002
Zamecnik_Radek_2004
Radek Zámečník 2004
Zelezny_Petr_2004
Petr Železný 2004

 

Hřiště - Božice

IE Znojmo B - Božice 6-5 (3-2)   Góly - Veselý 3x, Balada, Dvořák, Pawelka,
IE Znojmo B - Hrádek  9-7 (5-4)  Góly - Veselý 3x, Balada 3x, Rytíř 2x, Kobliha,

Sestava - Vystrčil - Pawelka, Dvořák, Martin Nguyen, David Nguyen, Rytíř, Ostrý, Veselý, Balada, Lichevník, Kobliha, Vystrčil Jan,

IE Znojmo A - Hrádek  11-1 (6-1)   Góly - Konařík 4x, Duhajská 2x, Kopr 2x,Špaček, Poláček, Špalek Jachym,
IE Znojmo A - Božice  11-1 (4-1)   Góly - Konařík 5x, Špalek Jachym 4x, Kopr, Duhajská,

Sestava - Vaněk - Špalek Š., Poláček, Nguyen Jiří, Konařík, Pačuta, Duhajská, Kopr, Špalek Jáchym

Fotografie ze zápasů

b_251_188_16777215_00_images_stories_Sezona2012-2013_pripravka_14_kolo-pripravka-27042013-09.JPGHřiště – IE Znojmo

Fotografie najdete ve fotogalerii.

IE Znojmo B – Jaroslavice  5-1 (1-0)   Góly - Veselý 4x, Balada,
IE Znojmo B - Dyjákovice  4-4 (1-1)  Góly – Veselý 2x, Rytíř, Kobliha,

Sestava - Vystrčil - Pawelka, Dvořák, Martin Nguyen, David Nguyen, Rytíř, Veselý, Balada, Kobliha, Vystrčil Jan,

IE Znojmo A - Dyjákovice  8-1 (3-0)   Góly – Železný Petr 4x, Konařík 2x, Kopr,Špalek Jachym,
IE Znojmo A - Jaroslavice  25-0 (11-0)   Góly - Konařík 5x, Špalek Jachym 3x, Špalek Štěpán 3x, Železný Petr 3x, Kopr 3x, Špaček 2x, Poláček 2x, Vaněk 2x, Duhajská, Nguyen J.,

Sestava - Vaněk - Špalek Štěpán., Poláček, Nguyen Jiří, Konařík, Duhajská, Kopr, Špalek Jáchym, Železný Petr, Špaček,

 

Strana 1 z 6

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

Návštěvnost webu

Dnes378
Včera408
Za týden2579
Za měsíc9691
CELKEM201031

  • Vaše IP adresa 54.162.107.122
  • Váš prohlížeč Unknown
  • verze
2
on-line

Reklamní blok