12.kolo Miroslav B - IE Znojmo B 2-2 (0-1)

Branky: 81'.....,88' Janíček z p.k. - 45' Holzbauer, 53' Vašíček

Sestava a řekli po utkání

Mucha - Bálka,Železný M.,Doválel - Holzbauer,Mössmer,Soukup(80'Benda),Dufek -
Dušek,Šperl,Vašíček(89' Švéda)

Řekli po utkání:
J. Ludvík - Ukazuje se zápas od zápasu, že nastolená cesta byla správná a kluci rostou každou minutou strávenou na hřišti. Sehráli jsme vynikající utkání, byli jsme jednoznačně lepším týmem a domácí přehrávali. Vytvořili jsme si hodně 100% šancí, ale bohužel jsme je opět nedokázali proměnit. Zápas mohl a měl být rozhodnut už do poločasu. A tak naneštěstí pro nás se domácí dostali úplně zbytečně a po našich hloupých dvouch chybách k první brance a pak přišla zbytečná penalta.
Ale to jsou zkušenosti, které nás doufám opět posílí a pomohou do dalších zápasů.
Všem do jednoho bych chtěl dnes poděkovat za předvedený výkon, takhle si představuji nasazení a zápal do hry. Po takovém výkonu není potřeba vůbec řešit výsledek, vím, že bolí ztráta vítězství po takovém průběhu, ale to brzy odejde a každý může být sám na sebe pyšný za výkon, který dnes předvedl.
Co se týče mě, jsem na kluky mnohokrát tvrdý a kritický, ale jen proto, že vím, že prostě dokáží ze sebe dostat  daleko lepší výkony a je dobré, že to vydrželi a teď se jim to vrací a mohou být na sebe hrdí, tak jako já jsem na ně.