2.kolo Oleksovice - IE Znojmo B 0-3 (0-2)

Branky: 27' Zach, 44'+70' Černý

Sestava a řekli po utkání

Mucha - Kafka,Kubošný,Adámek,Doválel(78'Dušek) - Zach,Bálka(82'Benda),Mössmer,Dufek(83'Holzbauer) -
Šperl(59'Drmota),Černý

J.Ludvík - Jsem rád, že kluci tento těžký zápas, po vysokém vítězství z minulého kola, takto s přehledem zvládli.
Dnes jsme museli hrát úplně jinak, bylo to hodně o bojovnosti, bylo potřeba uskákat spoustu nakopávaných míčů a svádět nespočet tvrdých soubojů.Sice to domácí v první půli přeháněli s velkou agresivitou, ale naštěstí jsme tyto chvíle přežili bez zranění a hráli si to svoje. Po celé utkání jsme měli hru pod kontrolou a zaslouženě zvítězili. Škoda jen, že jsme tentokráte byli málo produktivní, zůstalo nevyužito dost šancí, které měli prostě skončit gólem.
Jsem moc rád, že nám začátek sezóny vyšel, ale musíme zůstat s nohama na zemi a jít do dalších těžkých zápasů s velkou pokorou.