1.kolo IE Znojmo dorost - Blížkovice 3-2 (2-0)

Góly – Kroupa, Žižka, Doleček,

Sestava a řekli po utkání

Rehberger M (7), - Raška(7), Doubek M. (7),Nemáš (7), Pospíchal (7)-Kroupa (7) (68 Moravec J. (7),), Kordula (7), Doleček (7), Švéda (7),- Nemeth (7) (85 Vystavěl (7)), Žižka (7),

13´ Nemeth zatáhl míč po lajně do vápna, našel volného Kroupu který povedenou střelou poslal náš tým do vedení 1-0.

27´Žižka se dostal k odraženému míči, důrazně prošel obranou a umístěnou střelou k tyči na kterou gólman hostí nemohl reagovat zvýšil na 2-0.

47´hosté po průniku Čermáka snižují na 2-1.

54´hostují gólman Dancinger vyrovnává z pokutového kopu po faulu Rašky na útočníka Blížkovic na 2-2

60´Doleček z pravé strany od lajny zahrává přímý kop který hostující gólman podcenil a míč skončil v síti 3-2

Řekli po utkání trenér Milan Samek

Před utkáním jsem v kabině klukům připomněl sílu soupeře a zdůraznil, že mohou být prvním týmem, který přeruší jejich rok trvající 30-ti zápasovou sérii bez porážky. První poločas jsme odehráli dobré utkání a zaslouženě se ujali vedení 2-0. Začátek druhé půle soupeř ukázal svojí sílu a během 7 minut dokázal utkání vyrovnat a měl další šance na vstřelení gólu. Naštěstí pro nás padl gól na druhé straně po chybě brankáře. Tento výsledek jsme nakonec s notnou dávkou štěstí a obětavosti v obrané fázi udrželi až do konce. Za vůli a nasazení musím všem klukům poděkovat a pogratulovat ke třem vydřeným bodům.