1.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice

Naši mladší žáci se stali letos účastníky zimní halové ligy, která se již tradičně konná v Ivančické hale. Zde se pod vedením trenéra Milana Železného postupně utkájí s dalšími 15 týmy jihomoravského kraje.

Sestava,výsledky a hodnocení                                    Oficiální stránky ZHL Ivančice

Sestava - Vaněk – Janák, Servít E., Servít Š., Stašková, Balík, Železný M., Havliš,

1.zápas

IE Znojmo – Tuřany     4-5      Gól – Stašková 3x, Balík,

2.zápas

IE Znojmo – Sparta Brno 3-4    Gól – Stašková 2x, Železný M.,

3.zápas

IE Znojmo – MS Brno 2-7       Gól – Hega, Železný,

Hodnocení turnaje.   Milan Železný trenér

Před odjezdem na tento turnaj mě můj kamarád a šéftrenér mládeže Milan Samek upozorňoval na kvalitu mužstev na tomto turnaji. Hned po našem prvním vystoupení mu musím dát za pravdu,i když jsme hned v prvním utkání nad Tuřany vedli už 3-0 jsme utkání nakonec prohráli 4-5. Druhý zápas proti Spartě Brno jsme taktéž těsně prohráli 4-3 a myslím, že k lepšímu výsledku nám chybělo jen trošku štěstíčka. Poslední zápas proti silné Moravské Slávii jsme prohráli už jednoznačně a zaslouženě 2-7.

I přes tyto tři porážky mám pocit, že na to, že jsme v hale byli letos vůbec poprvé tak jsme podali sympatický výkon. Po posledním utkání bylo v kabině vidět na všech aktérech zklamání. I přes to že jsme nezísklali ani bod jsem svému týmu poděkoval za enormní bojovnost a nasazení s tím, že se určitě nemají za co stydět. Věřím, že tento turnaj posune náš tým dopředu a všichni zde získají nové zkušenosti, ze zápasů s kvalitními týmy.

K individuálním výkon. Dnes velmi dobře zahrála v útoku Andrea Stašková a pochvalu bezesporu zaslouží náš brankář Dominik Vaněk ročník 2004.