1.Přípravné utkání Mor. Budějovice - IE Znojmo A 4-1 (1-1)

Moravské Budějovice - IE Znojmo 4:1(1:1)                      hráno na hřišti v Litohoři

Branky: 8', 49', 83', 86' - 24' Veselý

Vítámvás - Horák(46' Adámek), Veselý, Šplíchal - Kolegár, Kubošný(46' Železný), Záviška(69'Kubošný),
Škvařil - Černý(46' Kubále), Šťáva, Mařík(67' Horák)

Hodnocení utkání asistent trenéra Jaroslav ludvík

Po těžkých trénincích jsme nastoupili k prvnímu přípravnému zápasu. Co se týče výsledku, tak je to velké zklamání vzhledem k předvedené hře. Sehráli jsme výbornou první půli, kdy jsme soupeře přehrávali, bohužel neustále bojujeme s finální přihrávkou a proměňováním šancí. Do druhé půle jsme vstoupili obrovskou chybou Veselého, kterou soupeř okamžitě potrestal a v tom je největší rozdíl mezi námi a ostatními mužstvy! I přesto, že nám postupně docházely síly, tak jsme měli mnoho velkých šancí...jenom Mařík mohl během chvíle vstřelit hattrick...a jen naší nemohoucností jsme nevstřelili nějaké branky. V závěru přišla zbytečná chyba Adámka a soupeř ji okamžitě potrestal. Bylo vidět, že to na nás vzhledem k průběhu utkání zanechalo stopy a závěr jsme opravdu jen "dohráli" a inkasovali ještě čtvrtou branku.

Mužstvo si musí v první řadě uvědomit, že se hraje 90 minut a každé podcenění určité situace, je soupeř na rozdíl od nás schopen potrestat a potom si náš, byť kvalitní výkon můžeme strčit do .....