IE Znojmo B - Litohoř 10:3 (5:1)

Branky: 11'+12'+28'+54'+66'+81' Vašíček, 7' Horák z pen., 45' Németh, 78' Dušek, 87' Samek - 44', 62', 68'

Přípravné utkání B týmu na UT v Jevišovicích

Sestava a hodncení utkání
Kotáb - Kafka, Horák, Bálka - Pavlík(45' Benda), Mössmer, Fryš, Dušek - Németh(63' Pavlík), Samek, Vašíček
Trenér Jarda Ludvík

Dnes kluci ukázali obrovskou chuť do hry, nasazení a agresivitu. Od 1.minuty bylo vidět, že se na zápas těšili a že si ho chtějí užít. Za 1. půli se dá vytknout jen několik neproměněných jasných šancí. Druhá půle už byla slabší, už jsme začali více stát na míči a méně běhat, ale bylo to i pod dojmem jasného vedení. Pozitivem druhé půle bylo, že i přesto, že jsme hráli posledních 25 minut v 10 lidech, tak jsme dokázali soupeře přehrávat a vstřelit 4 branky a několik dalších trestuhodně zahodit.
Na druhou stranu pořád řešíme spoustu věcí špatně a laxně, častokrát některé situace podceňujeme a to mi hodně vadí. Doufám, že se i z těchto situací postupně poučíme a přestaneme soupeři pomáhat.