11.kolo Konice - IE Znojmo C 1-4 (1-3)

Góly - 16. Kafka Jakub, 22. Klaška Petr, 25. Kafka Jan, 85. Dočekal Dalibor

Sestava a referát k utkání

Kotáb – Kafka Jakub (46. Benda Libor), Pavelka ©, Dočekal, Benda Martin – Truhlář, Pěnkava, Klaška – Pospíchal (65. Blažíček), Baláž, Kafka Jan

Trenér: Burša Vlastimil

Asistent trenéra: Berka Ladislav

Vedoucí mužstva: Náprava Jiří

Asistent vedoucího mužstva: Mossmer Michal

Radil: Doválel Aleš

Pomezní: Železný Milan (děkujeme)

Děkujeme rovněž příznivcům IE Znojmo „C“, kteří nás přijeli na utkání podpořit….

Průběh utkání:

2. individuální akce domácího hráče, jeho střelu zastavila tyč naší branky,

16. 0:1 Jacek Kafka natáhl ze 40 metrů a nedal domácímu brankáři šanci,

22. 0:2 akce po ose Baláž – Pospíchal – Kempa, ten sám před brankářem domácích zakončil zkušeně technickou střelou k tyči,

25. 0:3 Pospec krásně uvolnil uličkou nabíhajícího Jeňu, ten šel sám na brankáře a skóroval,

41. 1:3 volný domácí hráč na naši pravé straně, střelu k tyči nemohl Herda chytit,

46. zraněného Jacka nahradil Libor Benda,

65. Pospece nahradil Bláža,

66. konečně pan Rohák přinesl vyprahlému Máslovi na lavičku pivo ( …to trvalo…),

85. Kódl začal hrát konstruktivně ( vyjádření pana Roháka..),

85. 1:4 jakoby to pan Rohák přivolal, Kódl konstruktivně odkopl na volného Daldu a ten levačkou skóroval střelou z 30m k tyči,

87. dva těžké a skvělé zákroky Herdy na zemi..,

90. konec utkání.

Máslo: po včerejší porážce „A“ na Spartě Brno a dnešní dopolední porážce „B“ na domácím trávníku jsme cítili povinnost udržet prapor nahoře. Proto byla zvolena sestava a taktika, která by mohla na hráče Konic platit. Trochu problémy nadělal Darla, se kterým bylo počítáno do základní sestavy, ale nakonec se na to necítil, čímž musela být předělána původně plánovaná sestava. Dnes jsme hráli technický a sebevědomý fotbal, byli jsme lepším týmem. Domácí nás zatlačil jenom v úvodu 2. poločasu, jinak jsme měli utkání pod kontrolou. V tradičním derby jsme tedy dnes byli úspěšnějším týmem a je dobré, že až na pár drobných výjimek ze strany některých domácích diváků proběhlo utkání bez problémů. Dnes by asi nebylo vhodné vyzdvihnout některého hráče, protože se celý tým snažil hrát kolektivně a technicky, což se nám na „oblíbeném“ hřišti celkem dařilo. Vyzdvihnout bych však chtěl přístup Roháka a jeho činnost na lavičce hostí. Konečně pochopil, které mužstvo je tím jeho.

Další vyjádření se tiskové agentuře nepodařilo zajistit vzhledem k uzavírce vydání a nutnosti výtisku.

Příští víkend máme volno.

Další utkání hrajeme v úterý 28.10.2014 v 10:15 na domácím trávníku s týmem Štítary „B“. Ještě jednou a podrobněji: v úterý, 28.10., což je Státní svátek, hrajeme na domácím hřišti odložené utkání. Sraz je v 09:15.   V 09:15.   V 09:15…….