1. kolo Unanov B - IE Znojmo C 9-3 (5-0)

Góly: Holzbauer 2x, Dočekal,

Sestava: Čech - Duhajský, Klouda, Burša (45. Pavlů), Benda - Holzbauer, Pěnkava, Bulín, Truhlář - Dočekal, Lattner (45. Pospíchal)

Žlutá karta: Bulín, Pěnkava

Jednoznačné skóre, pro hosty možná dost kruté. Herně jsme se snažili domácím vyrovnat, ale dařilo se nám to jenom v rozehrávce v obraně. Až na ty individuální chyby, po kterých jsme v první půli inkasovali zbytečné branky. Měli jsme několik jasných příležitostí skórovat, bohužel chybělo štěstí a klid v zakončení. Byli jsme také zbytečně nervózní v komunikaci mezi sebou.

Do druhé půle trenér Sam zkušeně vystřídal. Ne, že by se kvalita hry hostí nějak moc změnila, ale dali jsme alespoň 3 branky. I když jsme další čtyři dostali. Za toho vývoje utkání už jsme moc problémů mezi sebou neřešili. A to bylo dobře, bylo by zbytečné se nějak hádat nebo vnášet do mužstva nervózní atmosféru. Domácí byli prostě jasně lepší, přehrávali nás fyzicky i kombinačně.

Snad se nám bude lépe dařit v dalších utkáních.

V neděli se hraje doma s týmem Blížkovic „B“, sraz na hřišti je ve 12:30.