7.kolo Gr.Mýto - IE Znojmo C 1-4 (0-2)

Góly: Lattner, Berka, Klaška, Baláž,

Sestava a hodnocení utkání:

Sestava FK IE Znojmo „C“:

Mucha – Duhajský, Petrla, Doubek Jan ml., Benda – Dočekal, Klaška, Bulín ©, Kafka, Lattner (55. Baláž), Berka (45. Miklík)

Trenér: Burša Vlastimil

Asistent trenéra: Doubek Jan st.

Vedoucí mužstva: Doubková Eva

0:1 rohový kop zahrál Kempa přesně na hlavu Laťase a ten se nemýlil,

38. 0:2 Dalda vybojoval těžký míč, uvolnil se u autové čáry, přihrávkou po zemi našel na malém vápně Prezidenta, který v těžké pozici nekompromisně zavěsil,

65. 0:3 kombinaci na jeden dotek na hranici velkého vápna zakončil Kempa,

66. 1:3 Čáp vypustil souboj s domácím hráčem, který střelou z úhlu k tyči snížil,

88. 1:4 Kempa vystřelil z hranice velkého vápna, jeho technickou střelu domácí brankář vyrazil, pro výborně hrajícího Baláže nebyl problém míč dorazit do prázdné branky.

Oba mladí hráči, tím myslím Honzu Doubka a Lukáše Baláže, dnes předvedli, že mají fotbalový talent. Ale pro „C“ jsou příliš mladí, svoje schopnosti musí rozvinout ve vyšších soutěžích. Přesto jim děkuji, že nám dnes pomohli. Svým výkonem mě zklamal Máslo, který byl líný se převléknout, raději mužstvo dirigoval z lavičky. Není se čemu divit, protože Jindra jej v pohodě nahradil. Hlavní trenér Sam bude mít na příští utkání těžkou hlavu, jak sestavu poskládat. Už s ohledem na to, že zazněly z lavičky hlasy, které tvrdily, že když trénuje Máslo, tak se vyhrává… (Same…, v pohodě…).

Další utkání hrajeme v neděli doma s Pavlicemi, sraz je ve 12:00.