11.kolo IE Znojmo dorost - Unanov 4-1 (0-1)

Góly - Švéda 2x, Kodrula, Blažíček,

Sestava – Kroupa J. – Moravec J.Rehberger T. Doubek J. Nemáš R. Kordula F. Blažíček J. Havliš P. Švéda J. Moravec Z. Németh P.

Střídání. 45min – Fryš M.78min – Bartůněk Z.

Náš A dorost hostil na domací půdě Unanov

Úvod a průběh prvního poločasu nám absolutně nevydařil. Kombinace, pohyb bez míče i s míčem byl velmi špatný. Nevím co měli kluci v hlavě ale připadlo mě že soupeře hrubě podcenili,což se nám také vymstilo a inkasovali jsme branku. Poločas tak skončil 0-1.

To co bylo v kabině o poločase se nedá ani napsat, ale pomohlo to. Od první minuty jsme měli tlak ale hlavně jsme začali hrát to co umíme. Po krásných akcích jsme se vrátili do zápasu a dokázali utkání otočit. Tento zápas byl hodně vypjatý a nervozní. Jsou to důležité body, ale důležitý zápas podzimu nás čeká tento víkend. Pro nás to bude určitě konfrontace jak na tom doopravdy jsme.