IE Znojmo dorost – Dobšice dorost 8-3 (3-1)

Gól- Žižka 5x, Nemeth, Raška, Moravec Zd.,                                     Hráno na hřišti v Havraníkách

Po utkání proběhlo na hřišti v Oblekovicích předsezónní stmelování mužstva včetně realizačního týmu. Opečené prase skvěle připravil Jan Doubek a Milan Čihal. Děkujeme !!!!!!!!!                         Dorost-2497-srpen

Kroupa (Rehberger M),- Nemáš, Doubek J., Rehberger T., Moravec J.,- Doubek M., Blažíček, Raška, Nemeth, Moravec Zd., Žižka,

Střídání - Pospíchal, Švéda,

Řekli po utkání trenér Jan Lattner

Ve třetím přípravném utkání jsme měli k dispozici 15 hráčů (dalších 5 nemohlo k utkání nastoupit z důvodů zranění). Výsledek odpovídá dění na hřišti. Celé utkání jsme byli lepším týmem a zápas jsme v pohodě kontrolovali. Celý tým plnil na hřišti přesně to co jsme si v kabině řekli. Dnes mě svým výkonem potěšil v záloze Vašek Raška. Pokud bude tým pracovat v tréninku a v zápasech tak jak doposud mohli bychom kluky něčemu naučit a posunout fotbalově dál.

Ještě jednou bych chtěl zde poděkovat rodině Doubkových za pozápasovou akci v podobě prasátka a občerstvení.