10. kolo IE Znojmo starší žáci – Prosiměřice 6-1 (4-0)

star ci Jaro 2015

Góly: Stašková 4x, Havliš, Synek.

Sestava a hodnocení utkání

Válek-Servit E.,Hega,Pigal,Servit Š, Vopravil, Spurný, Synek, Balík, Stašková, Havliš, Železný, Wrána, Hřib, Zimola, Procházka, Janák, Raška.

Dnes jsme viděli,že v minulém kole porážka s Hrádkem byla pro nás ponaučení v tom,že jsme na dnešního soupeře vlétli hned od začátku zápasu až do konce. Sice poločas 4:0 bylo pro hosty kruté,protože nastřelili dvakrát tyčku a pak tam měli ještě nějaké šance,které zlikvidoval dobře chytající brankář Honza Válek. My jsme v prvním poločase dali čtyři góly a mohli jsme přidat ještě nějaké,šancí bylo ještě dost. Střelecky se dnes prosadila Andrea Stašková, která dala čtyři góly. Jsme spokojeni ,že jsme dnes odehráli celý zápas s velkým nasazením. V zadních řadách výborně zahrál Tomáš Pigal,který zastavil několik akcí soupeře. Ve druhém poločase už se nám tak střelecky nedařilo,i když jsme si vytvořili ještě mnoho šancí. Dnes nás nikdo nezklamal, bojovalo se,dřelo a to je to hlavní co k fotbalu patří. Jen tak dále.

Trenéři: Milan Železný, Petr Klaška

PS:Tento týden středa 22.4.2015 trénink odpadá. Tak že se sejdeme v pondělí a pátek.