3.kolo IE Znojmo starší žáci - Višňové 1-4 (1-1)

Gól - Balík,

Válek- Veselý, Hega, Servít E., Synek, Balík, Havliš, Železný, Raška, Procházka, Stašková, Soukup, Servít Š., Vopravil, Poláček, novotný, Zímola, Hřib.

Řekli po utkání Milan Železný

Tento zápas jsme nezvládly hlavně ve druhém poločase. Dostaly jsme tři laciné góly, které rozhodly o osudu tohoto zápasu. Navíc jsme asi 20 minut hrály proti deseti, ale nedokázaly jsme pořádně ohrozit hostujícího brankáře. Jedinej kdo dokázal dvakrát pěkně zakončit byl Dominik Synek,ale bohužel jeho střely skončili na břevně. Doufám, že se z těchto chyb po kterých jsme dostávaly góly ponaučíme v dalších zápasech a bude to lepší. Z některých hráčů jsme hodně zklamaný protože vím že mají daleko navíc !!!!!!!. Spoléhám, že si to každý přebere po svém a dalších zápasech předvedeme daleko lepší výkony než tomu bylo dnes. Věříme společně s trenérem Petrem Klaškou že máte na to předvádět lepší výkony na které určitě máte.