2. Kolo dohrávka Jevišovice - IE Znojmo ml.žáci 2-2 (1-1)

Góly - Šula Jaroslav 1x , Raška Vilém 1x .

Vystrčil Štěpán , Dušek Patrik , Servít Šimon , Nguyen Martin , Nguyen Jiří , Svoboda František , Šula Jaroslav , Koňařík Dominik ,Raška Vilém , Sertová Jasmína , Veselý Martin , Ondra Matěj , Poláček Patrik , Ondruš Jan,

Ve čtvrtek 18.9.2014 jsme dohrávali odložený zápas na hřišti soupeře Jevišovice.

Hrálo se na umělém povrchu , který nám zrovna moc nesedí . Sice jsme se ve druhé minutě hry ujali vedení , ale pak jsme přestali hrát a soupeř to vycítil a dostal nás po tlak , také z toho brzo  vytěžil a vstřelil  vyrovnávací branku.Druhá polovina hry byla dosti vyrovnaná na obou stranách. Soupeř však svou šanci na v střelení branky využil jako první a ujal se vedení.Nám nezbilo nic jiného než zabrat , otevřít hru a pokusit se srovnat . To se nám podařilo po krásné střele Viléma Rašky , zhruba pět minut předkoncem zápasu. Nerozhodný stav  vydržel až do konce zápasu a byla to spravedlivá dělba bodů pro obě strany.

Trenér : Ondra Daniel , Železný Petr .