7.kolo IE Znojmo ml.žáci - Dobšice 6-2 (4-0)

Góly - Koňařík Dominik 2x, Šula Jaroslav 2x, Ondruš Jan 1x, Veselý Martin 1x .

Dušek Patrik, Vystrčil Štěpán, Benda Dominik, Servít Šimon, Svoboda František, Nguyen Martin,Ondruš Jan, Koňařík Dominik,Šula Jaroslav, Nguyen Jiří, Ondra Matěj, Raška Vilém, Holienka Jan, Peřinka Martin, Nguyen David, Pawelka Alfréd,Veselý Martin(roč. 2005),Sertová Jasmína.

V sobotu 18.10.2014 sehráli naši ml.žáci výborné utkání se soupeřem z Dobšic.Ve srovnání z předešlého  kola to byl zápas ve kterém se bylo na co dívat .Byli jako vyměnění ,herně i střelecky převyšovali soupeře a v prvním poločase soupeři nedali téměř žádnou šanci z které by ohrozil naši bránu. Důraz a přesné přihrávky v prvním poločase se nám vypláceli, touhle účinnou zbraní jsme dokázali soupeře přehrávat , ale hlavně skórovat.To se nám v prvním poločase podařilo čtyřikrát a po přestávce jsme mohli hrát na jistotu.V druhém poločase jsme už nehráli tak důrazně jako v první části hry a soupeř si vytvořil pár šancí ze kterých se mu podařilo dvakrát skórovat.Jenže i my jsme v druhé části hry dokázali dvakrát skórovat a tím jsme si stále drželi náskok čtyř branek.Tenhle náskok jsme si dokázali udržet až do konce zápasu a mohli jsme se radovat  z vítězství . Borci tři body jsou doma,důležité body.

Škoda,že jsme je nedovezli i z ,,Mramotic,,

trenér   Ondra Daniel , Železný Petr .