logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2014-2015 - přípravka

Přípravka starší + přípravka mladší A - podzim 2014

Přípravka mladší B - podzim 2014

Vzhledem k mnoha klubům, které své přípravky odhlásili v průběhu započaté sezóny, zde nemáme klasickou výsledkovou tabulku. Všechny naše zápasy si můžete najít v přehledu níže (Všechny články této sezóny) a aktuální tabulku i kompletní výsledky soutěže najdete na webu fotbal.cz, na který máte odkaz také níže.

Aktuální tabulka a výsledky celé soutěže - přípravka A (odkaz na fotbal.cz)

Aktuální tabulka a výsledky celé soutěže - přípravka B (odkaz na fotbal.cz)

V neděli 7.12.2014 zahájili nejmladší fotbalisti našeho oddílu, ročníky 2008,2009 a 2010 zimní fotbalovou ligu pro minipřípravku pořádanou oddílem Lokomotiva Brno. Los nám přisoudil podvečerní sérii utkání, což nebylo pro naše benjamínky příliš snadné. Nicméně se s tím popasovali výborně a ze čtyř náročných zápasů vybojovali 2 vítězství. Hrálo se systémem 4 + 1, což bylo na celkem velkém hřišti ohromně fyzicky náročné. Střelecky se výborně prosadil David Železný, který vsítil tři z našich pěti gólů. Jako jediný tým na turnaji jsme měli v týmu i tři děvčata, Janičku, Natálku a Denisku, které se popasovali s touto chlapeckou převahou velmi dobře.

Sestava a výsledky

V neděli 30.11. vstoupili naše dva týmy mladší přípravky do zimní halové ligy pořádané Lokomotivou Brno. Zde se postupně utkání s dalšími 17-ti týmy z Brna a okolí. Červený tým si připsal jedno vítězství dvě porážky a jedno vítězství po pokutových kopech. Žlutý tým se v turnaji prezentoval dvěma vítězstvími a dvěma porážkami.loko Brno

Sestava výsledky a hodnocení

Strana 1 z 13

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

Kanál nebyl nalezen

Návštěvnost webu

Dnes232
Včera421
Za týden1578
Za měsíc9135
CELKEM306359

  • Vaše IP adresa 54.158.15.97
  • Váš prohlížeč Unknown
  • verze
3
on-line

Reklamní blok