1.kolo zimní halové ligy Mladší přípravky

V neděli 30.11. vstoupili naše dva týmy mladší přípravky do zimní halové ligy pořádané Lokomotivou Brno. Zde se postupně utkání s dalšími 17-ti týmy z Brna a okolí. Červený tým si připsal jedno vítězství dvě porážky a jedno vítězství po pokutových kopech. Žlutý tým se v turnaji prezentoval dvěma vítězstvími a dvěma porážkami.loko Brno

Sestava výsledky a hodnocení

Sestava červený tým

Štancl Petr,- Nguyen Leoš, Zika Daniel, Kaidl Lukáš, Morovič Viktor,Vizingr Vojtěch, Balada David, Lichevník Tadeáš, Sobek Kryštof,

Sestava žlutý tým

Vystrčíl Jan- Matoušek Lukáš, Nguyen Petr, Bernát Matyáš, Mikulášek Jakub, Prycl Filip, Soukup Adam, Baran Ondřej,

Trenéři  Milan Samek, Daniel Zika, Martin Prycl

Výsledky červený tým

IE červená - IE žlutá    5-6                          Góly – Lichevník 4x, Balada,

IE červená – Vyškov B 3-1                    Góly – Sobek, Balada, Morovič,

IE červená– Mor. Slávie Brno 2-2                Góly-Balada, Lichevník,

Na pokutové kopy jsme zvítězili 3-2. Penaltu dali – Lichevník, Zika, Sobek,

IE červená – Sparta Brno 1-4                 Gól – Lichevník

Výsledky žlutý tým

IE žlutá – IE červená       6-5       Góly – Bernát 5x, Prycl,

IE žlutá – Sparta Brno    1-7     Gól – Bernát,

IE žlutá – Mor. Slávie Brno 7-0   Góly – Bernát 4x, Prycl 2x, Baran,

IE žlutá – Vyškov A   0-9

Hodnocení Červený tým

V prvním utkání se utkali naše dva týmy. V dramatickém zápase se vítězství nakonec přiklonilo ke žlutému tymu. Červení v tomto zápase vedli 3-1 a 4-2. Ve druhém utkání si vybojovali tři body proti Vyškovu B. Ve třetím zápase s  Moravskou Slávii skončilo utkání remízou a rozhodovali tak pokutové kopy, ve kterých jsme dokázali vyhrát. V posledním zápase sehráli červení výborné utkání proti silnému celku Sparty, ještě v polovině utkání vedli krásnou střelou Lichevníka 1-0 a velkou šanci na druhou branku měl po parádní střele Daniel Zika. Ovšem soupeř v závěru prokázal své kvality. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Střelecky se dnes dařilo Lichevníkovi.

Hodnocení žlutý tým

V prvním utkání se utkali naše dva týmy. V dramatickém zápase se vítězství nakonec přiklonilo ke žlutému tymu. Červení v tomto zápase vedli 3-1 a 4-2. Ve druhém utkání jsme nestačili na fotbalově výborný tým Sparty. Ve třetím zápase jsme naopak přejeli Mor. Slávii. V posledním utkání jsme nestačili na áčko Vyškova, kdy jsme v rychlém sledu inkasovali tři branky a už jsme neměli na to se zvednout.

Taktéž žlutý tým zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Střelecky vynikal Matyáš Bernát.

Trenéři  Milan Samek, Daniel Zika, Martin Prycl.