3.kolo mladší přípravka II. v Polánce

Ve třetím kole okresní soutěže zajížděla naše mladší přípravka II do Polánky. Zde sehráli naše dva týmy červený a žlutý tým tři utkání včetně zápasu proti sobě.

Sestavy výsledky a hodnocení turnaje

Žlutí Vytrčil Jan 06, Nguyen Petr 07, Voldřich Marek 06, Svoboda Jan 06, Kaidl Lukáš 07, Soukup Adam 07,

Červení Zika Daniel 07, Jordán Jakub 07, Trčka Jiří 08, Nguyen Leoš 07, Lichevník Martin 08, Kafůněk Saša 07, Štancl Matyáš 07,

Zápasy červení:

IE Znojmo - Blížkovice   2-4 (gól –Trčka Jiří, Zika Daniel,)

IE Znojmo – Polánka     1-7  (gól –Jordán Jakub)

IE žlutí – IE červení    1-8 (gól –Štancl Matyáš,)

Zápasy žlutí:

IE Znojmo - Blížkovice   3-3 (gól –Voldřích Marek 2x,Nguyen Petr)

IE Znojmo – Polánka    6-4 (gól – Voldřích Marek 3x,Nguyen Petr, Svoboda Jan, Soukup Adam,)

IE červení – IE žlutí    8-1 (gól – Voldřích Marek 3x,Nguyen Petr 2x,Soukup Adam 2x Kaidl Lukáš,)

Hodnocení

Dnes naše oba týmy sehráli bojovné zápasy a předvedli velmi dobré výkony. Červený tým dnes byl sestaven ze zkušenějších hráčů ročníku 2006 a bylo to na výsledcích znát. Žlutý tým byl sestaven z mladších hráčů, kde nebyl žedný hráč ročníku 2006, hráli zde 2007 a dva dokonce 2008. Takže z tohoto pohledu panuje s výkony obou týmů spokojenost. Ve žlutém týmu se dokázal střelecky prosadit nejmladší hráč Jiří Trčka a debutant Matyáš Štancl. Všichni ve žlutém týmu zaslouží pochvalu za skvělé nasazení. U červených chválíme taktéž celý tým navíc pak výkon Petra Nguyena a střelce Marka Voldřicha (8 gólů v turnaji).

Poděkování patří Martinu Lichevníkovi staršímu za pomoc a skvělou asistenci při utkání. Dále pak všem rodičům za podporu a dopravu na turnaj.

Trenéři Milan Zika a Luboš Kaidl