Starší přípravka v Tasovicích

Dne 16.5.2015 odehrála  starší přípravka svá mistrovská utkání proti celkům Hrušovan a Prosiměřic v Tasovicích

Sestava výsledky a hodnocení

Sestava - Prycl,Rytíř,Duhajská,Štachová,Šereda,Balada,Kopr,Veselý,Janda,Poláček,Lichevník,Mareček,Dvořák,

IE ZNOJMO : HRUŠOVANY        5-1 (2-0)

Goly:  Janda -1x ,  Veselý - 2x , Dvořák - 1x , Kopr - 1x     (  gól soupeřů- vlastní)

Hodnocení zápasu :
První zápas z Hrušovany opět dobrý zápas s kvalitním soupeřem . Oba celky předváděli dobrý fotbal a kvalitní kombinační hru naše mužstvo své  šance proměnilo v góly . Soupeř se snažil vytvářel si šance, ale v koncovce se neprosadil .  Naše  hráče musíme pochválit hlavně za druhý poločas kdy hrály to na čem jsme se domluvili .
 trenéři Železný.P a Kučma.P

Druhý zápas nás na trenérské lavičce  vystřídala dvojice trenérů Veselá Jiřina a Veselý Martin

IE ZNOJMO :  PROSIMĚŘICE   10-3 (3-2)

Góly:  Veselý - 2x,  Poláček - 4x,  Kopr -4x

Hodnocení zápasu:
Začátek prvního poločasu byl pro nás velice aktivní, vstřelili jsme rychle dvě branky,poté jsme v obraně udělali pár chyb a soupeř nás potrestal gólem. Poločas skončil 3:2. V druhé polovině jsme se zlepšili měli více šancí na góly,vytvořili jsme pár krásných akci, které jsme proměnili. I když došlo k vyhrocení zápasu kvůli dohadům s rozhodčím a fanoušky soupeřů,naši hráči hru uklidnili a dokázali jasně zvítězit. Patří jim všem veliká pochvala.
  trenéři Veselá.J. a Veselý M.
Závěrem chci poděkovat panu Baladovi za odpískání obou zápasu které ustál se ctí děkuji .